Sizce boyle yaparak kilo verebilir miyim?

Sabahlari okula gidiyorum gitmeden once bir bardak siyah cay ve ceyrek ekmek tost yiyorum saat 7de yani sonra okulda 1 cubuk kraker veya browni intense 10 gibi 12.30 ta doner veya pane aliyorum bunlardan vazgecmem imkansiz ama eve gelince yarim saar veya 1 saat step yapsam temmuza kadar ne kadar kilo veririm 10-15 kilo verebilir miyim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır veremezsin. Bunları her gün yeyip spor yaparsanız her yediğinizi ertesi gün eritirsiniz. Yine sabah olup eritilen şeyleri tekrar yiyeceksiniz o yediklerinizi yarın eriteceksiniz.. Böyle uzar gider.
    Faydalı sağlıklı şeyler yeyin. Kraker kilo aldırır. Çikolata ye ama bitter çikolata ye bitter çikolata metabolizmayı hızlandırır kan şekeri açısından çok iyidir. Et yiyeceksen eğer döner yağlı olmasın. Yağsız etli şeyler yeyin. Beyaz ekmek yerine kepekli ve tahıllı ekmekler tercih edin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O kadar karışık yazmışsın ki hiçbirşey anlaşılmıyor :)

0|0
    0|0
  • İşlenmiş gıda yeme.. çikolatadan ve asitli iceceklerden hatta meyvesuyundan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Kilo vermez alırsın

0|0
    0|0
  • tüm bunları yapıyon birde kilo vermeyimi düşünüyon :D

0|0
    0|0
    • Baska carem yok ne yapabilirim :-D

• tosunumm benim heeehh :D ver ver kes o pis boğazı yeme

• İste ondan diyom ya mekik filanda mi ceksem acab

Kızlar Ne Diyor 7

• Oo ekmegi döneri kesmen lazim çok zor olur hic bisey vazgecilmez degil sonucta biraz fedakarlik yap.

0|0
    0|0
  • Paket gıda aldıkça yağ yakamassın. Doğal besleniceksin ve inan çok güzel kilo verdiriyo.

0|0
    0|0
    • Paket gida tuketmekten baska carem yok

• Sabah 8 de okula gidip 5 te eve geliyorum cunku ve okulda paket gidalar var

• Sefertasına ya da termosa çorba koy. yanina yeşilliklerle salata, ya da kuruyemiş falan ye, çünkü paket gıdalar gerçekten çok kalorili

• Biraz zor gibi

0|0
    0|0
  • Anca 5 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • Veremezsin daha sağlıklı beslenmen gerek. Eğer olurda öyle kilo verirsen ki bu metabolizmana bağlı sağlıksız kilo vermeden dolayı verdiğinin daha fazlasını alırsın..

0|0
    0|0
  • Veremezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...