Yanık bir şey yemek bir şey yapar mı?

Daha demin canım çekti ben de kaşar peyniri tavada erittim baya bir yandı kapkara oldu ama yedim tadı çok güzeldi :D bir şey yapar mı? :)

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• senin allah iyliğini versin... :)) yanık malı yemiş.. hemde çok güzeldi diyon :) aman bidaha yanık, yanmış ne olusa olsun yeme... kansorojen etki yaparmış haberin olsun... mutfağa girmeyen kızlar meydana çıkıyor.. .:)) ben erkek halimde yapsaydım yakmazdım... neyse afiyet olsun artık ne yemeği yak... nede yanmış bişey ye...:)

0|0
    0|0
    • napıyım ya tadı güzeldii. :(

• ahahaha :D sağol

• sende sağol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşırı yanık yemek toksik etki nedeniyle kanser oluşumuna neden olabilir. Sürekli bu şekilde besleniyorsan sorun var ama bir kere yediğin yemeğin vereceği zarar bu olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • kanser yapma riski az da olsa var ama bundan kanser olma riskin , normal bi yiyecekteki katkı maddelerinden kanser olma riskin kadar :)) o yüzden kafana takma , hıı bide yapsa yapsa kilo yapar sanırım :P afiyet olsun :D

0|0
    0|0
  • Sende benim gibisin. Ye bir şey olmaz. Ama sürekli yersen, artık öbür taraftan yazarsın bana.

0|0
    0|0
  • Kanser olursun en fazla takma kafana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tost makinasını kazırdım bende :)

0|0
    0|0
  • yok ya ne yapacak afiyet olsun :)

0|0
    0|0
  • kömürleşmiş karbon içeren izgaralar veya yavada oluşmuş yanık yiyeceklerin kansorejen etkileri kanıtlanmıştır.vücüttaki birikime bağlı olarak değerlendirimeli tabi.

0|0
    0|0
  • kızarmış ve yanmış yiyecekler kanserojen etki yapar. artı yağlar da ısıyla muamele gördüklerinde yağ asitlerinin yapısı bozularak yine kanserojen etki oluşturur.

0|0
    0|0
  • yemekleri yanık bir şekilde yemek, ilerde midende sorun oluşturur. gastrit reflü mide ülseri ve daha sonra mide kanserine kadar yol açabilir. bu yüzden yanık ve bozulmuş, asitli gıdalardan uzak durmalıyız

0|0
    0|0
  • valla yapıyosada pek umrumda değil yanığın ayrı bi lezzeti var

0|0
    0|0
  • çok ama çok zararlı gizli:( bidaha olmasın cıss olursun sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...