Bir türlü anlayamıyorum şunu .

lise son sınıftayım ve ailevi sorunlarımız yüzünden başka bi ile gittik orada bi liseye kaydoldum işte ordanda birinden hoşlanmaya başladım sürekli beni arkamdan dürtmesi, sürekli benle konuşması numaramı istemesi herşey güzeldi ve sonunda çıkmaya başladık. şans bu ya ; sınıflar yeniden değiştirildi o benle, ben onla aynı sınıfta olabilmek için elimizden geleni yaptık ve aynı sınıfta olduk. lise son sınıfta olmamıza rağmen hocalardan çekindiği yok sürekli her ders yanımda oturuyo elimden tutuyo hocalarla gözgöze gelmemize rağmen sınıftan bi cocuga baktıgımda hemen başımı önüme eğdiriyo biri bana laf atsın hemen dikleniyo neysem buraları boşverelimde asıl meselem şu önümüzde oturan kız tatlı yani birazda bana ne kadar erkeklere bakma desede kendisi bi kızla konuşmak istiyo bende korkuyorum aslında kıskanıyorum bunuda dile getiriyorum laf anlamıyo bana güvenin olsun diyo napıcagımı şaşırdım ya bişey söyleyn :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• son sene iyi güzel gider el ele tutuşmaya tenefüslerde birbirinizle oynamaya devam edin nasıl olsa sınavı herkes kazanacak değil yani öyle bi olasılık yok. bence aklını başına al da bunları at bi köşeye. son senem diyosun ama uğraştığın şeye bak kafanı vurma sonra duvarlara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıktığın her mevzu başına gelecek.

Rahat bırak döner dolaşır rahata gelir.

Tecrübe ile sabittir.

0|0
    0|0
  • ahh lanet liseliler bitmediniz bi

0|0
    0|0
  • normal bu durumlar seven insan kıskanır :D