Protein tozu kullananlar?

hangi marka protein tozunu ne şekilde kullanıyorsunuz ve memnun kaldınızmı

Güncellemeler:
başka kullanan yok mu

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadım, doğal yolları tercih ederim genel de. Ama kullanmak istiyorsan whey öneririm. Protein tozunun zararları ve yararları düşünerek hareket edin. Birine faydası dokundu diye, herkese dokunacak değil. Bünye yapınız nasıl bilmiyorum. Karaciğer yağlanması yaşayanı gördüm, spor yapıp kullananların sivilceler ve hastalıklara yol açtığını da gördüm. Bazılarına faydası da dokundu. Yani diyeceğim o ki bünye yapınız için bir testten geçin doktor önerisi alın. Eğer protein tozunu kullanacaksanız sporunuzu aksatmamanız gerek aksi takdirde yağ yapıyor. Süt ile karıştırınız daha lezzetli olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu anda weider premium whey optimum gold standart hardline 3matrix kullanıyorum weiderın proteini beş para etmez optimum iyidir başlangıç isen hardline yeterliolır sana

0|0
    0|0
  • sakın kullanma ben 4 sene kullandım işe yaradımı yaradı. ama kolumda omzumda kıllar cıktı ve sporu bıraktıktan sonra balon gibi eriyorsun cok cabuk şeklide, sporu 1 hafta bırak kaldırdıgın ağırlıgın yarasını zor basıyorsun

0|0
    0|1
  • Whey marka choclate :)

0|0
    0|0
  • optumim nutrion, memnun kaldım

0|0
    0|0
    • ne kadar kullandın kaç kg

• son olarak durumun daha iyiyse kilo da almak istiyosan weider öneririm, selametle..

• kilom fazla gainer bana göre değil

• Sağlığın için kullanma, doğal geliştir kendini

0|0
    0|1
Yükleniyor...