Avrupa da fb - gs derbisinden cok o konusuluyor?

Mehmet Ekici... Ulkemize sessiz sedasiz girip Trabzonspor'da harikalar yaratan oyuncu. Ekici hakkinda neler soylersiniz?

Güncellemeler:
Ayrica Uefa tarafindan "freekick master" basligi atıldı onun icin.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya'da neden bu performansı sergileyemedi diye düşünüyorum sürekli..

0|0
    0|0
    • Alman liginde cogunlukla takim oyununa dayali bir sistem oldugu icin, bireysel yeteneklerini on plana cikaramadigini dusunuyorum.

• Olabilir. Ama bence bu Türkiye Ligi'nin çok kalitesiz olmasından kaynaklanıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok beğeniyorum izlemesi keyifli oyuncu ama sezon sonu olacaklar Belli

0|0
    0|0
    • bu sene trabzonspor için bir iş kazası oldu diye düşünüyorum eğer ondan bahsediyorsan. ama seneye tam anlamıyla şampiyonluğa oynarız bence.

• o günler geri kaldı. neden mi? çünkü artık eskisi gibi trabzonlu görünüp de trabzonsporu içten yıkan, oyuncuları İstanbul kulüplerine pazarlayan bir başkanımız yok. başkanımız gerçekten trabzonspor tarihinin en son gelen dürüst ve hizmet eden başkanı. bizi yıllardır trabzon a yıldız gelmez diyip kandırdılar ama bu başkan bu algıyı kafamızdan kaldırdı. şimdi cardozo, bosingwa gibi dünya yıldızları burada oynuyor. artık ''trabzonspor'da yetişen oyuncu istanbul'a gider'' olayı bitmiştir.

• Sezon sonu hep birlikte görelim bunu madem

• Tanımıyorum tanışmak isterim akcmskxksk

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevdiğim beğendiğim kaliteli bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • Bu kadar ayağına hakim futbolcu çok görmedim. Türk futbolu için umut verici bir futbolcu umarim daha da gelişip daha iyi bir noktaya gelir.

0|0
    0|0
  • Geçen belçikadaki dayımları aradım napıyonuz dedim mehmet ekiciyi konuşuyoz dedi :)) atmayın şöyle başlıklar hacı :))

0|0
    0|0
  • Reyizz

0|0
    0|0
  • Sağlam oyuncu. Sınır varken nasıl Trabzonspor'a büyük kulüpler bıraktı hala ağzım açık kalıyor

0|0
    0|0
  • Adam king ama dipten yukarı çıkıyor çok çalışmanın semeresini alıyor yani Alah bozmasın

0|0
    0|0
    • 2010 yilinda milli takimda iken begenmedigim bir oyunciydu. ama werder bremen de harcandigini ve yeteneklerini gösteremedigini dusundum. artik hayranlikla izliyorum.

• Ersun Yanalın elinde daha pişecektir. Biraz ağırlığı var üzerinde. Gelecek sezonda sürekli adı anılır diye düşünüyorum

• Bence de. ama senol gunes in elinde olsaydi bence cok cok farkli olabilecek kapasitede bir oyuncu.

Yükleniyor...