Evde yalnız kaldığınızda yaptığınız saçmalıklar nelerdir

evet evde yalnız kaldığınız da neler yaparsınız ne gibi saçmalıklar da bulunursunuz ben mesala bağırırım sonra şarkı söylerim ama sözleri değiştirerek söverim arada

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben bagıra bagıra sarkı soylerım.Cok sevınclı oldugumdada uzgun oldugumdada .Ev bos oluncada ılk aklıma gelen bu oluo cunku sonrasında kendımı yenılenmıs desarj olmus gıbı hısedıyorum herkese tavsıye ederım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çok giysi değiştiriyorum canım sıkılınca

kombin yapar giyer giyer çıkarırım..

Yalnızken yine böyle abiyeler miniler etekler ortaya döküldü ben giyip giyip boy aynasına koştururken (akşam saat 11-12) dınggg annem geldi

Dışardan gelmiş yada bi yere gidiyomuş gibin giyinmiş bir hatun görünce kadının nevri dönmüştü.

abiye giymiş kızı topuklu papuçlar manyak manyak dolanıyo saat 12

Açıklama yapamadım yapamadım yani.

Ötesi yoktu..

Sonra alıştı naapsın atsa atılmaz satsa satılmaz..

0|0
    0|0
  • Een sevdiğim şarkıyı açarım, sonra aynanın karşısında dans ederek o şarkıyı söylerim.

Budur yani.

Bazenleri koltukta ya da yatakta ayaklarımı tavana doğru dikip izlediğim oluyor.

Buzdolabının kapağını açarım, istediğim şeyi bulamayınca kapatırım. 15 dakika sonra tekrar bakarım (sanki bu 15 dakika içerisinde buzdolabındaki yiyecekler değişecek).

Bazen de dişlerimi fırçalayasım gelir(sıkılınca dişlerimi fırçalıyorum)

Pek enteresan bir şey yok işte. Bunlar..

0|0
    0|0
  • Ben genelde daha rahat şeklilde hayal kurarım pozitfi düşünürüm başkası varken yapamıyorum.. Kendimi olay içinde canlandırıyorum falan. Kendimi deli sanardım , taaa ki senin yaptıklarını görene kadar:))))

0|0
    0|0
  • elimdeki sey mikrafona donusur kalkar dans eder sarkı soyler eglenırım

1|0
    0|0
  • Tuvalete giderim.Koridorun o korkunç sonu beni ürkütüyor.Hıaağ :O

0|0
    0|0
  • buraya takılmak mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynanın karşısında şarkı söylemek..

sıcak suyu kaynatır kovaya döker yarım saat yüzümü buhara tutarım ( cilt bakım tamamen saçmalık :):):)

duvarı yumruklarım ( alışkanlık )

0|0
    0|0
Yükleniyor...