Kapat

Yakışıklı - sempatik birisi ile sevgili olur musunuz ?

Ama bu erkeğin önceden sevgilisi hiç olmamış ne gözle bakarsınız ( yaşıda 23 ) ama yaşını göstermiyor 3 numara kirli sakal olunca 23 , sakalları kestimi bi anda 19-20 oluyor babyface tam öpülcek cinsten , Ne gözle bakarsınız sevgili olurmusunuz yoksa amannn saftır bu hiç çekememmi dersiniz ? ( bu zamana kadar sevgilisi olmamasının değişik sebebleri var )

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilisinin olmaması eger ciddi düşünüyosan bir avantaj ama biraz da deneyimli olmalı bence erkek. Hadi kızıın hiç cıktıgı olmasa da olur ama bence erkegın en azından bı yasanmıslıgı olmalı dıye dusunuyorum tabı ıyı anlamda hanı ask nedır sevgı nedır bılmelı karsısındakıne nasıl davranması gerektıgını bılmelı.Bunları tasıdıgına ınanıyosan neden bakmasın? He bıde bı erkek de cene olucak bıraz cunku tatlı soz yılanı bıle delıgınden cıkarır dıye bosuna dememıslır :)

0|0
    0|0
    • O tatl dil güzel söz konusunda kimseyi kırmam , normalde seni alacak kız yaşadı laflarını derler , bide şimdi tecrübeli olması gerektiğini söyledin ama kadınlara karşı bi heyecanlanmam utangaçlığım yok raha sakinim , kız arkadaşlarım sadece arkadaş tanıdıklarım yani çoğunda bir izim kalmıştır hepsi sever sayar , Yani heyecan yok dokunuşlarım sakin olucak , sorun olmaz değilmi böylelikle ; )

• ne dıyım kolay gelsın bol sans ;)

• SAğol ,yorum içinde teşekkür ; )

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşıtlarım değilde benden yaşça büyükler ilgimi çeker ama her kız için böyle değildir emin ol ideal tip sayılırsın

0|0
    0|0
    • Çekim meselesi birşey diyemem

• Olunur ama görmek lzm :)

0|0
    0|0
    • Anladım tabi yüzümde maske olmuyacak tanışırken ; ) , ama tipimi tarif göstereyim link , bunun kısa saçlı hali ve biraz daha toplu yüzü omuzları falan , olur mu :D ?

• ya mehmet günsürde esmer ama fena yani :D Hani sırf o yzden yargılanmaz o yzden görmek lzm dedm herkezn farklı yakışan yakışmayan özellikleri vardır.Nyse sana hayatta başarılar :)

• teşekkürler sizde sağlıcakla kalın ; )

• tabiki olunur hic cekemem demek aptallik olur yani :)

0|0
    0|0
    • hehe , uğraşılır yani böylesiyle :)

• Tamam peki sen gül sevdim seni :)

• :) tesekkur ederim .:)

• Sebeplerine sağlık derim ve rotayı nikah masasına çeviririm.

0|0
    0|0
    • Sağlık değil baskıcı hayat diyelim , direk evlilik biraz flört iyi olmazmıydı

• Onu kasdetmemiştim. Her neyse bence olması gereken o.

• anladım teşekkürler değerli ve anlamlı yorumunuz için saygıdeğer hanfendi ; )

• sebeplerin ne olduğunu bağlı ama %90 sevgili olurum

0|0
    0|0
    • Hayat gidişatı , iş güç pek vakit kalmamış, ortamlardan uzak kalmış , ama utangaç değil çekingenlikte yok , hayata karşı eğlenceli bir havası var

• e bal dök yala yani! tamam %100 oldu :D

• ooo dejavu ruhumu okşattı bu cümleler :)

• yahu hem cillop gibi çocuk, hem de temiz, el değmemiş, kaçırılır mı böyle çıtır?

0|0
    0|0
    • Bilmem , tecerübesiz saf gibi böyle duyumlar alıyorumda o yüzden merak ettim

• erkeklerden bahsediyorum. kadınlar ayrı bir kulvar, kadınlar seksten, erkeğe göre kat kat fazla ve sürekli zevk alırlar. bir kadın art arda 100den fazla orgazm olabilir ve orgazmı saatlerce sürebilir, üstelik aldığı haz da erkekten minimum 10 kat fazladır. anlayacağın bizim doğamız bu. seksten uzak duramayız. ama baylar... onlar kendilerini muhafaza etmeliler, testisleri, penisi başka kadınlar tarafından yoğurulmuş, ellenmiş, yollu herifi kim yanında gururla gezdirir.

yok artık!

• tamam güzel söylüyorsunda önceden çok beraberliği olmuş bir kadınıda kimse gururla gezdirmez diyorum bende onunla aşk yaşamaz sadece cinselliği düşünür , kadında muhafaza etmeli diye düşünüyorum bende , ama cinsel ihtiyaç pramidinde erkeğinki kadından daha üsttedir , yani erkeğinde geçmişi kadınınkide önemli bence ben öyle bi kadınla kıyamet kopsa evlenmem mesela

• olabilir ama olgun olmalı bence

0|0
    0|0
    • Çocuk tavrı yok , yerine göre sıkıcı olacak kadar ciddi değil cıvıyacak kadar çocuk değil , ortasıda makbul değilmidir ?

Erkekler Ne Diyor 3

• bence olmazlar kendimden biliyorum

0|0
    0|0
    • Yakışıklısın ve aynı durumdamıyız

• ya daha önce hiç bir kızın başaramadığını ben başardım ben çok özelim havasına giriyorlar artık ne yaparsam yapim bu çocuk benden ayrılamaz nede olsa tecrübesi yok moduna giriyorlar tecrüben olmadığı için bunu kullanıyorlar sen söyleme eğer ilerde iş ciddiye binerse evlilik düşünmeye başlarsanız o zaman ilk olduğunu söylersin buda ona bir hediye olur

• Ben söylerim dayanamam, eğer çok havalanırsa indiririiz ilk defa kadınla beraber olmucam çünkü , ciddi düşünmem şu anda zaten

• Ayyy hoşttt ulan :D

0|0
    0|0
  • Kardeşim sen burda ne bakıyon bunlara olurum diyorlar ama reelde hiçte öyle değil.Kendimden biliyorum bende yakışıklıyım ve sempatiğim(bunu kendim söylemiyorum arkadaş çevrem söylüyor) ama olmuyor işte..

0|0
    0|0
    • Ortamın yoktur , çekingensindir

• Ortam var , çekingenlik dersen hafif var

• Senden sorun var o zaman kusura bakma

Yükleniyor...