Saniyeler sonra ne olacağını bilmeden, yıllar sonrasının hayallerini kuruyoruz.

ee bu şimdi iyi birşey mi kötü bırsey. mi? hayal kurmayalımmı yani?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok heyecanlıyım, bu alıntıyı ne zamandır yapıştıracak bir yer bulamıyordum: "hayat, biz gelecek planları yaparken başımızdan geçenlerdir." john lennon

herkese iyi günler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• cok uç hayaller kurmuyorum olmayınca, hayalkırıklığı kötü oluyor )=

0|0
    0|0
  • hayaller olmazsa nasıl bişeylere tutunup yaşayabiliriz ki? hayallerimiz bizi mutlu olmamız için yıllar sonrasına götürüyor bir anda ve o anki mutluluğumuz kadar güzel bir düşünce olabilir mi hiç? sadece hayal kurarken hayallerimiz için neler yapıyoruz yapabiliyoruz ona bakmak lazım. yoksa saniyeler sonra ne olucamızı bilmeden yaşamamız mümkün olamaz bence

1|0
    0|0
  • her gece düzenli olarak hayal kurarım ve uykuya dalarım. kim bilir belki uykuda geberip gitcem kurduğm hayalleri yaşamadan. saniyeler sonrasını bilemeyiz ama tek bildğim kurduğun hayalleri yaşayamamak en acısı =/

0|0
    0|0
  • hayal kurmak iyidir ufku açar

0|0
    0|0
  • İnsan hayal kurmadan yaşayamaz ama kendisini Alice zannederse de yaşayamaz..

0|0
    0|0
  • hayalsiz, ümitsiz yaşanmaz ki

1|0
    0|0
  • hayal kuralım hedef tutalım ama gerisini allahın takdiri ilahisine bırakalım. zaten bence insan hayalindeki şeyler için dua eder oyüzden hayal kurmak güzel yani

1|0
    0|0
  • Bunu ben de hep düşünüyorum da boşa yaşıyoruz bence biz

0|0
    0|0
  • ben kurmuyorum. ölcem ben. :/

0|0
    0|0
  • Sonradan Hayal kirikligina ugramamak icin Hayal Kurmuyorum

0|0
    0|0
  • hersey insanlar içindir..hayal kurmak güzel bir seydir..eger bir seyi hayal ediyorsak , yarısını basarmısız demektir..bazen bende hayal kuruyorum olmayacak tipte ama insanlar olmaz diyorlar.. hep umut kırıyorlar..hayal kurmak gercekten güzeldir..eger birisi hayla kurmuyorsa yasamıyordur bence..yanii günler cabuk geçmiyor ama bir bakıyorsun yıllar geçip gitmiş aradan..saniyeler sonrası kadere kalmış bence..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu gibi durumlarda namık kemalin sözü aklıma geliyor hayal kuranıda s..km kurmayanıda en iyisi hayal kurmak ve savaşmaya devam

1|0
    0|0
  • hayal kurmalısın ve bu hayalleri gerçekleştirmek için saniyeler sonra ne olacağına aldırış etmeden elinden ne geliyorsa yapmalısın eğer ot gelip ot gitmeyi istemiyorsan ;)

0|0
    0|0
  • Hayal kuralım da başına da kısmetse ve Allah uzun ömür verirse demek lazım. :)

2|0
    0|0
  • Amacı olmadan yolan çıkan ne yolunu bulur nede kendini...

1|0
    0|0
  • bız zaten ancak hayal kuarız

1|0
    0|0
  • Nazım Hikmetin dediği gibi; Hayal ettiğin müddetçe yaşarsın . . .

O yüzden iyidir hayal kurmak...

0|0
    0|0
  • artistliğimiz kime acaba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...