Ablam paramı çaldı. Kredi borcu kapıya dayandı. Öldürsem kaç yıl hapis yerim?

Üvey ablam , ben ve annem beraber yaşıyoruz. 700 tl param , cüzdanımla beraber kayboldu. Annem ablamın yatağının altında bulmuş. Cüzdanına baktık 200 TL'lık alışveriş yapılmış. O gün odama temizlik için girmişti ve fişin tarihi bu tarihle tutuyor. Türk Ceza Hukukuna göre ihmalden kaynaklanan hırsızlıklar suç sayılmıyor. Ben bu parayı temin etmek istiyorum ama az önce bankadan aradılar. Bunun kredi borcunun son günü gelmiş ama kaçtığı için ulaşamamışlar. Anlayacağınız parayı temin etmem pek bi zor. Maaşı ayın ön yedisinde alıyor. O güne kadar bekleyip kredi kartından maaşını ben çekip zararımı karşılamayı düşünmüştüm ama az önce bankadan aldığım telefon işleri karıştırdı. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Elimdeki tek paramı alıp giyeceğe , ona buna har vurup harman savurmuş. Farkettiğimi henüz belli etmedim. Ben bu kızı ya iyi bir döverim ya da öldürürüm. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Banka 3 gün mühlet verir önce ;) Seni aradıklarında su gun yatırıcam dersin 1-2 gunluk surecte yatırırsın.. Ayrıca kredi hemen takibe düşmez. Zaten düşmeden önce ararlar.. Ayın 17 si kredi son borcu içi geç olabilir.

Ablanıda öldürmene gerek yok ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• degısık bır yontemle korkut bence kı bıdaha yapamasın bu tarz kotu alıskanlıgı olanlar dayaga pişmiştır hıc etkılenmezler yanı. başka bısey ul ve onu cok korkut

0|0
    0|0
  • 17'sinde yatır.Ne olacak ki?Ayrıca banka son ödeme tarihinde aramaz ki :S

0|0
    0|0
  • O parayı geri alman zor.200 Tl için dava açacak değilsin.Daha dikkatli olacaksın bundan sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...