Moralim çok bozuk serserinin biriyle tartıştım

arkadaşlar bugün acayip moralim bozuldu hala fenayım... lise 3 üm meslek lisesi.

atölyeye girdik bugün sınıfa geçecektik 10. sınıflarda çalışıyordu atölyede, bende kimseyi görmeden havaya - çalışın len ameleler dedim güldüm.

sınıfa geçince bizim sınıfta sevmediğim bi çocuk dışardakilerden birinin arkadaşıymış dışarıdaki çocukca kimmiş o dövücem falan vs vs. demiş.

bende ona demedim ortaya söyledim üzerine alınan alınır dedim.

bir saat sonra çıkışta İstiklal Marşını okurken sıraya geçerken önümde sevmediğim çocuk arkadaşına arkada bak dedi arada 2 m vardı duygum aldırmadım çocukda

ana bacı kaydı havaya onu buluyim ...

bende ben dedim dedim -ne diyonlan sen görüşcem falan dedi sonra dağıldık...

şimdi bu serseri gerizekalıya kıl oldum küfür edince çok moralim bozuldu 178 boy 75 kiloyum adam benden daha uzun daha iri düşünün tırstım...

nabayım nasıl unuturum bu malı? 2-3 gün sonra sınıfa gelse bana sataşsa nabarım?

Güncellemeler:
başka fikri olan yok mu?
?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şer ile gelirse şer gösterirsin.Yok serseriymiş yok 20 kişilermiş bunları umursama sen sana sataşan herife odaklan.Sakince yol ver tatlı tatlı konuş baktın anlamıyor illa yakana yapışacak, yapıştır iki tane suratına bitsin gitsin.Yarın öbür gün 3-5 kişi önünü onunla birlikte keserse, "benim bu adamla derdim yoktu kendisi geldi bana sataştı, bire bir kavga ettik şimdi siz bu kadar kişi önümü kesiyosunuz yaptığınız erkeklik değil çok delikanlıysanız sizin yanınızda bu adamla çıkalım karşı karşıya" de sonra zaten kenara çekilirler sende herifi patates eder yollarsın daha da kimse karışmaz sana ;)

0|0
    0|0
    • o da patlatabilir iki tane :(

• Niye sen patlatamıyon da o patlatıyo birader ? Erkeksin la sen onun senden farkı ne, kimler kimleri patates ediyor senmi bi hıyarı edemicen.Kendine güven herşeyden önce.

Kızlar Ne Diyor 1

• adam topla sende ona sataş (ben olsam öyle yaparım)

0|0
    0|0
    • siz kızlar çok biliyonuz zaten

• beğenmiyosan Kızlar Cevaplamasın diye ekleseydin . ayrıca ben bazı kızlar gibi bilmeden atıp tutmuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• La sen her iri olan daha iyi döver falanmı sanıyon ? Geçiceksn bunları . bu ne böyle tırsak tırsak , bi laf demişin arkasında dur . Eleman geldimi baktın dik dik konuşuyo zaten sopa yiceksin patlat yumruğu geç neyin davasındasın ?

0|0
    0|0
    • ya dayak yemek te rezillik ama

• tırsıyorum ya

• Olum altı ustu 2 tokat bı yumruk yıcen... erkek deılmısın olum. hıcmı kavga etmıcen Yarın evlenıcen coluk cougun karın olcak Bı adam karına laf edse tırsıom mu dıcen... Biraz öz güven kardesim

• Erkekligin buyuk bı kısmı kacmaktir...

Ama sana tavsıyem adam gıbı dayak ye.. yanı kavganı ed sorun deıl 2 damla kan akar vucudundan ama senın de bıse yapabılcegını bılsınler en azından bundan sonra sana karısmak ıcın 1 kez daha dusunurler... bızde zamanında cok kavga ettık ama dedıgım gıbı kacarsan bu iş senın yakana yapısır. korkaklıgın sen görmesende nam sallar it cakal bulasır... bıde Korkucak bıse yok ılk vurmayı dene öyle bı saglam vurkı kavga baslamadan bıtsın ! kardesım

0|0
    0|0
  • sana demedim de doğru düzgün anlat.

0|0
    0|0
  • (lise) güzeldi :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...