Bacakları hangi spor incelir?

Belimi incitmiyecek ama bacaklarım inceltebilecek spor arıyorum. Basket oynuyorum ama fazla bir etkisi olmuyor. Fitness ise bacak kasi yapıyor muş ve beli incitiyor muş ondan dolayi yapamıyorum. Tavsiye edebileceğiniz başka spor var mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• koşmak.

0|0
    0|0
    • Ama o da alt bacak bölgesini kas yaparak kalınlaştırıyor. Basketbol oynadığım için zaten koşuyorum yinede pek bir etkisi olmuyor.

• Peki tempolu yavaş koşu mu yoksa hızlı uzun süreli koşu mu?

• yavaş tempo ve 30-40 dk koşuyorum genelde. yavaş dediysem koşu bandında saatte 10 km hıza geliyor ortalama olarak. yüzde 60 diyeyim.

Erkekler Ne Diyor 2

• http://i.hizliresim.com/vgVpoz.jpg
    Düşük hiteste bisiklet sürmek inceltebilir ama farkli sonuclarda cikabilir :)

0|0
    0|0
    • Ya işte benim korkum da bu, kas olursa vay halime!

• Kas olsun sisman olmasindan iyidir.. soran olursa sporcuyum dersin havan olur.. nedir yani 😎

• çok fazla pedal çevirmek ama zorlamadan. yani arkada dişli üste ön dişli altta olucak şekilde düşün başarılar ;)

0|0
    0|0
    • Acayip kas yapar ama pedal çevirme diye biliyorum. Hafif tempolu belki ise yarar

• Valla ben yol bisikletine biniyorum bazen 100 km antreman yapiyorum ama aman aman kasim yok. neyse siz bilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...