Futbolla ilgilenen kız mı, hiç ilgisi olmayan mı çekici?

bana pek yapay geliyor kızların futbol çılgınlığı, erkeklere yaranmak için sanki, top peşinde erkek koşar diye deyimimiz de var, kızların tabiatında yok futbol, ya sizce hangisi cazip?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir derbide atılan golün, seksten daha zevkli olduğunu bilecek kadar futboldan anlasın yeter :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• futbolu seven kızlar aşırı itici benim için aynı nakışla ilgilenen erkek gibi hele birde alexin peşinden ağladığını söyleyenler hem itici hem çok salak geliyor

1|0
    0|0
  • Futbolu seven kız candır

0|0
    0|0
  • benim ne futbolla ne basketbolla en ufak bir ilgim alakam yok sevgilimin de olmasını istemem ama varsa da yapacak bişey yok olduğu gibi kabul etmeye mecburum.

1|0
    0|0
  • Bir kızın çekici yada itici olduğuna, Futbol takip etmesiyle yada etmemesiyle karar veremeyiz ki. :) Bir erkek çıkacağı yani flört edeceği insanı seçerken, futbol bilgisine bakarak karar verirse zaten dalgasına ilişki arayan bir erkektir bana göre.Bence insanlar birbirinin ilgisini çekme çabasını bırakıp kendi olmalı, o zaman insanlar kendi gerçek kimlikleriyle birbirlerine aşık olur,sever ve evlenirler. :)

0|0
    0|0
    • oho roman yazdın noktaladın, çekicilikten kastım, insan olarak itici/ çekici.

• belki bilinçaltın itici diyordur :))

• Yok yok demiyor, kafam dağıldı bir ara ikiledim kelimeyi. :)

• sadece futbol fanatiği değil tüm sporların fanatiği olarak bayanlarn futbol yada başka dalla ilglenmesi benim adıma çekici gelir ;)

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenen kız çok itici geliyor abii. Ne o öyle. bir de forma giyiyorlar.

1|0
    0|0
  • futboldan hiç anlamaması en güzeli en azından hep ask konusulur :))

1|0
    0|1
  • Zevkler ve renkler tartışılamaz elbette. Fakat bende futbola ilgi duyan kızların kendini belli etmek veya erkeklere yaranmak için ilgi duydukları düşüncesindeyim. Ama bazılarıda vardır ki aileden gelen bir fanatiklik ruhunu taşır ve bunu aynen kendinede yansıtır, bunlara sözüm yok aslada olamaz.

0|0
    1|0
  • futbol değilde basketbol sevse benim için iyi olurdu bol bol maçlara gidiyorum bana eşlik ederdi

0|0
    0|0
  • futboldan anlayıp anlamaması önemli değil. bana her durumda itiraz etmeyen kız çekici gelir.

az da sexi olsun yeter.

0|0
    0|0
  • hiç bilmeyen cahil gelir bana çünkü türkiye şartlarında herkes futbolla ilgili bir iki birşey bilir. ama çok bilende erkeksi gelebilir :)

0|0
    0|0
  • oturup beraber biramızı ve cipsimizi yicez aynı anda heyecanlanıp aynı anda küfür edecez bence gayet güzel :D

1|0
    0|0
  • rövaşata çekebiliyorsa saygıyla eğilirim.

0|0
    0|0
  • toplardan anlayan daha çekici :DD

0|1
    0|0
  • biraz ilgilenen daha çekici olabilirdi.Ama ilgilenmese de iyi olabilir

0|0
    0|0
  • futbol sevmeyen

ahmet kaya dinlemeyen

kıro olmayan bayan daha cazip

0|0
    0|0
  • Yaş önemli bu konularda.Yani futbolla ilgilenen kızın yaşı.Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • bir kadına futbolla ilgilen demek bir erkeğe makyajla ilgilen demek kadar abes bence.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 4 yıldır futbolu çok sıkı şekilde takip ediyorum, ama bu yıl kızlarda bir Futbol çılgınlığı oldu bunu yediremiyorum..

Çoğu kız sırf dikkat çekmek, erkekleri etrafında toplayabilmek için yapıyor , daha doğrusu yapmaya "çalışıyor" . Ve bu kızların çakma olduğunu ancak futbolu çok iyi anlayan kişiler anlar.

Açıkcası ben bu tarz kişilerin ayrımına varma konusunda hiç zorluk çekmiyorum

UnutmAdan forever GALATASARAY.

0|0
    0|0
    • evet samimi buldum yazdıklarını, beni de nasıl irite ediyor, karaktersizzz diyesim geliyor :D

• Aynen öyle :)) Biz, kendimiz olanlım.. Sonucunda her daim kazanırız.. En büyün Galatasaray...

• Futbolla ilgileniyorum ama erkekler icin degil takimi sevdigim icin gönülden baglandigim icin.

Maca da giderim sesim kisilana kadar da bagiririm kime ne

0|0
    1|0
  • futboldan anlıyorum ve kimin beni nasıl gördüğü umrumda değil

0|0
    1|1
  • Futboldan anlıyorum iyi kötü yorumlarım bile oluyo ayrıca kızların fotbolla ilgisi de gayet güzel bence hatta ikili iliskilerde bile birlikte maça gitmek tezahürat falan süper olur heralde ayrıca futbolun çok eğlenceli bi spor olduğunu düsünüyorum Doğru mu samet ? :P:P:P

0|0
    0|0
  • Kimi erkekler hoslanmıyor ama bence bir kızın futbolla ilgilenmesi çok normal.

0|0
    0|0
  • kadın erkeklik hormonu taşır diye biliyorum ben. kaldı ki öyle olmasa bile futbol nihayetinde spor dalı, ilgilenmek izlemek çok doğal. cinsiyetle alakalandıramıyorum.

0|0
    0|0
  • Futboldan anliyorum ve takip ediyorum ama erkeklerle alakasi yok vu durumun,karsima cikan 5erkekten 4u gsli zaten,ben koyu Fenerliyim:)

0|0
    0|0
  • ilgilenmeye çalışan

sevgilisyle felan pes veya fifa oynamaya çalışıp çok beceremeyen kızlar daha çekici gözükür

bence . yani öyle diyolardı

0|0
    0|0
  • Ofsayttan da anlarım sahaya kadro da çıkartırım. Problem ne kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen kızların cogu bence erkeksi oluyor erkekler için kızların futbolu sevip sevmemesi önemli değil ki saygı duysun kanal değiştirmesin yeter diimi ama?

1|0
    0|0
Yükleniyor...