Futbol maçlarını izleyen, futbolla ilgilenen bir kız size itici mi gelir, yoksa hoşunuza mı gider?

Futbol maçlarını izleyen, futbolla ilgilenen bir kız size itici mi gelir, yoksa hoşunuza mı gider?

Erkek fatma gibi mac izlerken kufur eden, karsi takimin taraftariyla kavga eden bir kiz degil tabi :D

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benim futbolla ilgilenmemesi daha iyi olur. Çünkü ben sevmem futbolu ne oynayabilirim ne de severim. F'sinden anlamam. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Herkes kendi memleketinin takımını tutarsa sorun olmaz benim için ama Istanbul takımları için kendini yırtan biriyle asla.

0|0
    0|0
    • bende bir hatun var benden iyi futbol oynuyor gözü kapalı galatasarayın 1996 beri bütün futbolcaları sayar

• yok istemez aga.

• Hoşuma gider.Çekici gelir.

0|0
    0|0
  • futbol izleekten hoşlanan hoş kızlar tanıdım itici değillerdi :) bir kızın futbol izleyip izlememesi bence onu onu ne itici ne çekici yapar

0|0
    0|0
  • itici gelmez pekte hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • bence itici gelir kızlar ve erkeklerin zevkleri hobileri farklı olmalıdır..

0|0
    0|0
  • süper çekici geliyor bana özellikle biz hangi rengiz deyince bitiyorum:)

0|0
    0|1
  • Futbol ' u pek takip etmem hayranı değilimdir çok önemli bir maçsa izlerim kız arkadasımda benim gibiyse neden olmasın ama aynı takımlı olmak önemlidir sorun oluyor yoksa denendi

0|0
    0|0
  • bak bunun zevkine vardım bizm mabed olan Şükrü Saracoğlunda... ya hasta oldum kıza bi kere... yüzüne de söyledim arkadaşımdı hani... ne bileyim hoşuma gidiyor aynı takım olunca haliyle yani...

0|0
    0|0
  • Hoş olur =)

0|0
    0|0
  • hoş olur

0|0
    0|0
  • itici.

0|0
    0|0
  • aslında iyi olur:) kimyager olması tercih nedenidir:D

1|0
    0|0
    • tesadüf ki ben de severim maç izlemeyi ve de kimyagerim :)) ama ben holiganlaşabiliyorum :P

• holiganlık olabilir, galiba aynı taraftarlığı yapıyoruz zaten:D aynı takımı tutmamız da tesadüf:))

• evet her kula nasip olmaz GSlı olmak, güzel tesadüf :D

• candır sporu seven futbolla ılgılenen :D

0|0
    0|0
  • super olur :D:D ıtıcı deıl

0|0
    0|0
  • Hani nerede akşama istemeye gidelim :)

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider ama benim için çok önemli bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Aynı duyguları daha kolay paylaşabıleceıgm için sevmeyen birisine göre daha hoş gelir.

0|0
    0|0
  • İtici gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• futbolu bilhassa FenerBahçemi çoooooookk seviyorum...holigan değil ama fanatiğim işte =)

bende bazen itici buluyorum buna rağmen kendimi tutamadığım anlarda oluyor :D

1|1
    1|1
  • :)) Valla ben bayılıyorum futbola bana herseyden daha iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • Ne sempatik ne antipatik gelir. Futbol beraber izleniliyorsa sadece zevk alır erkek bundan dahada iştahla izler.

0|0
    0|0
  • Futboldan hoşlanmam. period.

0|1
    0|0
  • ehe:)

0|0
    0|0
  • hoş değil

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası cok Hos bulmam

0|0
    0|0
  • Herkes kendi memleketinin takımını tutarsa sorun olmaz..

0|0
    0|0
  • candır sporu seven

0|0
    0|0
  • ıyyyy..

0|0
    0|0
  • keyfim bu.

0|0
    0|0
  • Bir an açıklamadaki gibi bir tip canlandı gözümde. Öyle kadından hoşlanan erkek olsa olsa gizli eşcinseldir diyecektim :). Spor güzeldir. Candır. Sorun olacağını sanmıyorum ama hoşlanırlar mı bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
    • Hahah oyle tiplerden ben bile haz etmezken erkeklerin hosuna gidecegini hic sanmam bazilarinin gozunde direk o canlaniyo cunku mac izleyen kadin diyince:D

• Tv karşısında patlamış mısır yiyen, beyaz atletine bira dökülmüş, göbeği kaşıyarak maç izleyen kadın profili :). Ben bile dehşete düştüm.

• Aaa beni tarif etmissin aha da o benim falan:P

Yükleniyor...