Bir bakar mısınız?

Sorum şu ! Ben yaklaış 8 gündür spor+diyet yapıyorum (2ay kadar yapıcam). Sabah 7 de kalkıyorum limonlu sıcak su içip sonrasında 1.5 saat 'tae bo' yapıyorum.. Sonrada bol bol su tabi.. Öğünlerim 150 -200 kalori arası yaklaşık 800 kalori alıyorumdur tahminen. 2den sonrada yarımsaat kondisyon bisikletine biniyorum. Akşam yemeğimde 5- 6 arası. Sizce böyle yaparak 2ayda kaç kilo veririm? Vücudumdaki şekillenmeyi ve incelmeyi ne zaman görürüm? (Lütfen ciddi yorumlar bekliyorum) ! Şimdiden teşekkürler!

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birinci kural aç kalarak kilo veremezssin aksine kilo alırsın öğünlerini bölmeye çalış mesela ben sabah kahvaltısını 8de yaparım yarısınıda 10da yerim 1de öğlen yemeğinin yarısını 2 de diğer yarısını yerim akşam yemeğini tek öğün geçerim. limonlu su falan filan bunlar geçici hevesler. karnın ne aç kalsın nede çok ye. zamanla midenin küçüldüğünü fark edeceksin. not:sadece bisiklet yaparsan kalçalarını küçültemezsin bacakların incelir koşu bandını tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• HEMEN DURMALISIN!!! Günlük kalorini bu kadar azaltman çok ama çok yanlış. Çok hızlı kilo verirsin böyle inan ama baya bir kas kütlen de gider. Hele ki aç karna çok ağır bir spor yapacaksan sana sölim vücudunda kas bırakmazsın. Kas miktarın azalınca da daha çabuk kilo alma potansiyelin olacak, sağlıksız birşey yapıyorsun. Ben de dukanla çok hızlı kilov erdim ama kollarım ipince kaldı ve 1 senedir ağırlık çalışmama rağmen daha yeni toparladım. Ne yazık ki tartıya bakıyoruz hepimiz önemli olan yağ oranın saece. Bence bir spor salonuna yazılıp ağırlık + fitness beraber çalımalısın. Hem kas miktarını arttırırsın hem yağ yakarsın gayet fit seksi bir vücudun olur.

0|0
    0|0
  • neden kilo vermek istediğinizi bir anlasam
    ERKEKLER ZAYIFFFFFFFFFFFFF KADINNNNNNNNNNNNNNNN SEVMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ anlayın artık bunu anlayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • K. bakmada ben kimi görsem şişman ya da balık etli herneyse böyle birini gördüklerinde öyle şeyler söylüyorlar ki duymak bile istemezsin. O yüzden böyle genelleme yapamazsın ! Sadece sen seviyosun galiba ! Ayrıca fotoğraftaki biraz eski halim. Yani 5 kilo gibi fazlam var. Neyse teşekkürler yinede..

• şişman kadından midem bulanır sen bana ölçülerini bir yazsana.

• Profil resimdeki senmisin eğer sen isen bence hiç kendini yorma senin spora felan ihtiyacın yok böyle daha güzelsin

0|0
    0|0
  • daha ne kadar vereceksin. zaten çok zayıfsın. ölü gibi olursun

0|0
    0|0
  • Resimdeki sensen kilo verme cunkuu gercekten cok guzelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım en güzelini yapıyosun ama 800 kalorı bir vucüt için küçük halsiz kalırsın dikkat etmen gerekir yeni başladysan 5 kilo rahat gider bu sekilde

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum öncelikle:) Ben normalde de çok az yiyorum. Hatta bu bile fazla bana.

• Çok teşekkür ederim:)

• rica ederim :)

Yükleniyor...