Hayalinizdeki düğün nasıl birşey?

o unutulmaz gününüz hakkında neler düşünüyorsunuz ilk ve son olmasını istiyoruz.nasıl olmalı unutulmaz kılan detaylar neler olmalı

Güncellemeler:
geneli kır düğünü tarzında yani

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle 3 gece düğün yapıcam... yalan değil... bi kere evlenmeyi düşünüyorum... durmak yok hacı... durmadan eğlence... ama son gece zeybek havası sık olacak... törelerim neyse hepsini uygulayacağım... ne gerekiyorsa ama... eşim şunu yapmadık demesin...

0|0
    0|0
    • zeybek havası benimde hayalim:)

• zeybeği ölmeyen ölsün... onlar buraların hikayelerinden cıkan müziktir... oyunlarındaki figürlerin de anlamı vardır... kadın erkek partner olunca başka oluyor...

• erkeklere çk yakışıyor benceede

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• yoo bi düğüne gitmiştim ilk defa oraya gittim anlatamam ya nasıl anlatsam bi gölet var gelin göletin bitimini de kır düğün alanı yapmışlar damat gelin kayıkla geliyor süperdi ya full halay çeksin gelenler :)

0|0
    0|0
  • Akraba arasında klasik bir düğün illaki yapılacak halaylar pastalar takı töreni falan.

Ardından arkadaşlar arasında eğlenmeceli :D bir düğün olacaktır

0|0
    0|0
  • nihak şahitliğine alı kırca yı ayarlayabilirsem

yemek olarakta kır pidesi

al sana kır düğünü yersee

0|0
    0|0
  • düğünümün kır düğünü olmasını isterim...yemyeşil çimenlerin üstünde her şeyin beyaz olmasını isterim..

0|0
    0|0
  • yıldırım nikahı.

0|0
    0|0
  • Kış dügünü istiyorum sadece. Fazla kişinin gelmediği sessiz sedasız bir düğün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• teknede nişan ve kır düğünü aşkımla hep el ele olalım oynayalım eğlenelim ay aşkım olsun da düğünümde damat olarak hiiiiç önemli değil merdiven altı bi düğün salonuda olabilir :S:S

0|0
    0|0
  • Yazı en anlamlı hale getiren kır düğünleri oluyor ama bir gemidede olabilir ya da havuz başı.

0|0
    0|0
  • hayalimde bir düğünüm yok çünkü evlenmeye meraklı değilim

0|0
    0|0
  • tekne düğünü olmalı :) saçlarım belime kadar uzun. belim incecik bembeyaz kabarık gelinliğimi giymişim. kolumda brad pitim :D sabaha kadar denizin ortasında eğlenilecek. sabaha kadar içicez :) en sonda şafak vakti. aşkımla ben denize giricez. tam o sırada başka bir tekne gelicek ve davetlileri alıp götürecek. sonra ben kocamla sevgilimle çatır çutur :D ahaha. tabi bu arkadaşlarımla yapıcağım düğün. ailemle bir kır düğünü gibi. papatyalardan tacım olan :)

0|0
    0|0
  • kır düğünü olmalı bnce, bn beyazlar içerisindeyken herşey çk doğal olmalı..

0|0
    0|0
  • kır düğünü kesınlıkle bembeyaz ahsap sandalye masalar mor ve pembe tuller balonlar.masalarda davetlılere ozel yazılar vs.ve kesınlıkle cocuk olmayacak dugunde.karaoke yarısmaları vsboyle bır dugun hayalım

0|0
    0|0
  • 3 günle 3 gece sürsün, kırk davullan kırk zurnalı olsun:)))))

0|0
    0|0
  • Super ultra lüks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...