Fenerbahçe-Besiktaș derbisi ne olur?

Beșiktașlıyım diye söylemiyorum bana göre Türkiye'de seyir zevki veren en yüksek derbi. Bol gollü ve ne olacağı hiç belli olmuyor bol pozisyonlu. Sizce ne olur?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nolca belli olmuyo diyosunda besiktas kac mactir derbi kazanamiyo haberin var mı icerde disarda? Deebilerde ev sahibi favoridir bunu soleyebilirim gerisi futbol zevk versin yeter kimin kazandigi ilgilendirmiyo beraberede bitebilir.

0|0
    0|0
    • Sonuçta bir gs değiliz yıllardır Kadıköy'de yeniliyosunuz ama hala bir umudunuz var vahhh:)

• 2 sezondur böyle bir şanssızlık var evet ama Fenerbahçeyle maçlarımız toplanınca fenerbahcenin galibiyeti bizimkinden 3 veya 4 maç fazla bu farkda son üç dört yılda açıldı zaten. Boş konuşma yani bu derbinin favorisi falan yok

• Yorumlarimizi biraz saygi cercevesinde yaparsak sevinirim gizli arkadasim tabiki son yillar baz alinicak ve derbilerde genelde ev sahibi favoridir bunu altta bjkli arkadaslarda yazmis kizicak birsey yok tekrar ediyorum bos konusmam verdigim bilgiler dogru bilgiler seni kizdirsiysa hisuna gitmediyse bilemiyorumkonuyu uzatmaninda anlami yok. Soruna geliyorum bnce fb favori ama bjk kazanirsa inan uzulmem beraberlikte olabilir olay bu cevap verdim konu nerelere geldi.

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaş'ım yenecek

0|1
    0|0
  • 3-1 Fenerbahçe kazanır

1|0
    0|0
  • Seyir zevkinin yüksek olmasının sebebi birbirine düşman olmamaları derbi havasında oynanması. bencede bol gollü olur ve Fenerbahçem kazanır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve galatasaray derbisinde ev sahibi olduğu için feneri söylemiştim. Bu mac içinde ayni şey geçerli. Ama gönlümden Beşiktaşın yenmesi geçiyor, bu sezon deplesmanda en iyi oynayan takim oldugumuz için bir supriz olabilir.

0|0
    0|1
  • Dostluk kazansın

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılar cevaplasın bu soruyu :) bız Fblıler sonuc belli zaten

0|0
    0|0
    • Bak fener kazanır diyorlar :)

• fenerbahçe 2 beşiktaş 1

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın kazanmasını istiyorum ama beraber biter gibi...

0|0
    0|0
  • ne zaman ki la maç

0|0
    0|0
  • Hakemlerin azizliği olmazsa beşiktaşım alır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaşlıyım haliyle kazanmasını istediğim takımda Beşiktaş. Zor deplasman ama seyir zevki yüksek bir maç olur diye umuyorum. Kavgasız gürültüsüz hakemin konuşulmadığı bir maç olması tek dileğim. Bir de umarım maçtan önceki hafta tuhaf bir olayla Gökhan, Demba, Atiba, Sosa kart görmez bu kez cidden fena söverim.

0|0
    0|0
  • Fenerbahce 2-0 kazanir

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe yenerse hakemle yendi şike yenilse hak etti böyle bir zihniyet var malesef
    inşallah kazanırız beşiktaşta formda bu aralar

1|0
    0|0
Yükleniyor...