Fitness yapan arkadaslar?

Arkadaslar fitness yaparken ayni gun icinde 2 3 bolgemizin egzersizini yapsak yorgunluktan baska sıkıntı si olurmu zararlimidir 1 gunde 2 farkli yeri calismak. Veya hangi yerler ayni gun iconde yapilmaz.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle haftada 3 günlük programlarda iki ayrı kas grubu çalıştırılır. Büyük kas ve küçük kaslar. Göğüs/triceps gibi. Senin haftada kaç gün gittiğine göre değişir. Ama çalışmanı 1:30 saati geçirmeden yap fazla çalışıp zamanı uzatmak katabolik etki yaratır

0|1
    0|0
    • fitnesde 6 aylik gecmisim var program deistircem haftada 5 gun gidecem zaten antremanim 1 bicuk saaten fazla sürmuyor sadece 2 li kas gruplari ariyorum

• Eğer ara verdiysen şimdi başlıyorsan vücudu bir toplamak için bikaç hafta karma çalış. Sonra hergün ayrı bir kası çalıştır daha verimli olur.
      İkili yapacağın günlerde ek olarak karın hareketleri , kalf hareketleri ve kolları çalıştır. Büyük kas gruplarını haftada bir kere yap sağlam yap yeterli. Göğüsler , sırt ve özellikle bacaklar. Squatı eksik etme

• Teşekkür ederim solediklerini dikkate alcam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum fitnees yapmadım ama bir güreşçi olarak soyliyeyim yeni basliyorsan ağrıların çok olur o yüzden kendini yormanve günde sadece 1 bolge çalıştır aksi taktirde açısını cok cekersin bu 1 ay boyle devam et alıştıktan sonrada zaten çok Raht çalışa bilirsin ;)

0|2
    0|0
  • Genellikle iki bölge çalışılır gün içinde, tabii ki her gün olmaz bu spor kasların dinlenmesi gerekir. Örnek; göğüs-omuz / sırt-kanat.

0|1
    0|0
  • Farkli bolgelerde sikinti olmaz da ayni yerleri zorlayip yirtarsan ebeyi gorursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...