Kapat

Ne kadar sürede düzgün kaslara sahip olunur?

Fitnessçı arkadaşlar bir el atsın konuya.
Ne kadar sürede kas yapısı ortaya çıkar? Sadece belirgin kaslar istiyorum. Öyle iri yarı olmak istemiyorum.
Ne kadar zamanımı alır?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bolca koşman gerek.. ısınma hareketleri çok önemli. .. fit olmak için ağır kaldirmicaksin ozaman.. daha hafif ağırlık daha sık tekrar.. mesela 40 50 kilo yüklenip 12-13defa tekrarlarsan kollarin şişer. . ama 25 30 kilo ile 30-40 tekrar (sana kalmış) yaparsan seri.. hem yağ yakarsin hem fit durursun.. mutlaka koşman gerek bunun dışında sadece ağırlık çalışmak yetersiz

0|0
    0|0
    • Aga ben belirgin sixpack ve adonis istiyorum. Kol ve omuzlar da biraz şişse tamamdır.

• yemek çok önemli eğer şeker, un ürünleri (makarna, ekmek, börek, poğaça. . vs) hayatindan çıkarmazsan asla yapamazsin iyi bir vücut mutfak ile başlar spor salonu ile değil

• göbek için. . şunu uygula görüceksin yararini.. 2 3 saat monoton koşu yerine 5 10 dakika ısınma yürüyüşü.. iyice enerji gelince 1 dk araliksiz (yada 30 40sn) gücün yettiği kadar tüm gücünle koşma.. en suratli sekilde diyorum yangindan kacar gibi.. sonra yavaşla ama durma 5 10 dakika hizli tempo yürüyüş sonra yine 1 dk araliksiz hizli koşu bu sana manyak kalori yaktirir ve yağlar gider kaslar ön plana çıkar. . ve unutma bu egsersiz uzerine yani sicak vucut ile doğru sekikde yapilan her mekik hareketi seni sağlam bir kayaya çevirir bu şekilde devam edersen kilo oranına göre 1 2 aya sonuç almaya baslarsin ! nekadar devam edersen okadar ileri gider

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• 6 ayda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşım fitnese baslayali 1 sene oldu 90 kiloydum şu an 74 kiloyım senın kilonu bilmiyorum ama bana göre degerlendirebilirsin Ekmek yok Şeker yok Aksamları yatmadan once 4 saat once yemek yok tek kural bu Ayrı ılaç v. b proteinde yok günde en az 1 saat spor var her gün sımdı vucudun nasıl dicek şu an sadece hatlar belli Normal bir İnsan vucudu oldu göbeksiz sarkımıyan bir vucut Hocama baklaval ne zaman cıkıcak dedıgımde Saten 1 sene sonra belirgin hatlara sahip olucaksın ünlüler gibi Yanı 2 seneyi gözden cıkar Dogal olarak kas yamak istiyosan Saka degıl daha kısası zarar...

0|0
    0|0
    • 1.75 cm , 80 liloyum kardeşim

• Senın daha kısa sürebilir işte ama 1 seneyi gözden cıkarman lazım ve Demir gibi iraden olması lazım

• kimse bilemez. yaparak öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • şu anki vücut durumuna bağlı ama 3-4 ayda olmaz yani o iş

0|0
    0|0
  • arkasinda durursan 3-4 ay, yemeginede dikkat et...

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|1
Yükleniyor...