Yurtta uyurken ses sorunu yardımlarınız lazım

Arkadaşlar Ben erken yatıyorum ve erken kalkıyorum ben sabah millet uyurken ses çıkarmıyorum direk eşyalarımı alır giderim ama bizim oda arkadaşları odada koridorda kalanlarda hayvan gibi bağırıyorlar ve gerçekten çok sınır bozucu bir durum ben genelde uyurken çok zorlanırım ama uyuduktan sonra kalkmazdım ama bu afedersiniz ama hayvan arkadaşlarım sabahın 4 buçuğunda bile bağırarak konuşuyorlar müzik açıyorlar laftan da anlamıyorlar kalkıp bağırsan 10 dk sonra aynısı yine harbiden çok sıkıldım silikon kulak tıkacı aldım ama hiçbir şeye yaramıyor kitabın sayfasını değişirken bile bu ses geliyor uyurken önerebileceğiniz bişi var mı kulak tıkaçıda olur ama markasını falan söylerseniz gerçekten ise yarayan bişi olsun

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bi kulak tıkacı alacaksın ben kullanıyorum mışıl mışıl uyuyorum ama eczaneden falan alınanlardan bahsediyorum sor sormak ayıp değil git eczaneye de ben sesten uyuyamıyorum kulak tıkacı var mı

0|0
    0|0
    • eczaneden aldım sılikonlardan hıcbır etkı etmıyor kıtabın sayfasını cevırınce bıle duyuyorum sesı

Kızlar Ne Diyor 1

• Şerepsizler, saygısızlar. Senin uyku sorunun olabilir. En ufak sese uyandığını ima ediyorsun .

0|0
    0|0
    • hayır oyle degıl uyku asamasında uyuz olurum uykuya daldıktan sonra normalde hıc uyanmam sabaha kadar artık öyle bir durum aldı ki gece 3 kere uyanıyorum bu dengesızler yuzunden

Erkekler Ne Diyor 1

• onlara bizim orda anlayışsız insan deniyor. Ben de sinir oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...