Geçen Gün Dünya Derbisi Diye Soru Sorulmuştu?

Çoğu kişi FB-GS derbisini seçmişti :) dünyanın en büyük derbisi diye. tabi orda RMA-BARÇA dururken. evet medya'da görüyorsunuz :) bende futbol'dan anlamayanlara şu resimleri göstermek istedim.

scontent-ams.xx.fbcdn.net/.../...04014035413_n.jpg

FB-GS derbisi konu olmadı :) Mehmet Ekici uefa'ya haber oldu :) yani FB-GS bir ekici etmedi :)

scontent-ams.xx.fbcdn.net/.../...64170786775_n.jpg

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Olsun olnasin dunyanin en buyuk derbilerinden biridir gs-fb derbisi bu bole kabul edilir. Ama barca rm maci futbol kalitesi olarak cok onde.

0|0
    0|0
  • Dünyanin en buyuk derbisi real-barca diyebiliriz dogrudur ama en atesli derbisi sorusunu gormustum atesli derbilerde real-barcanin adı bile okunmaz..

0|0
    0|0
    • en ateşli derbi ne peki? real- barça derbi değil. El clasico. derbinin daha üstünde. RMA-BARÇA'nın üstünde ateşli derbi olacağını sanmıyorum.

• o yüzden mi fb-gs adana-adanademirspor'u bütün dünya izliyor dimi? ateşli olduğu için :)

• Sana sabaha kadarda anlatsam anlamazsin sen yine tribün kültürü olmayan adam ne bilir atesli derbiyi ben futbol kalitesi olarak dünyanin bir numarali maci real-barca diyorum sen neyin davasini yapiyon ama tribün olarak bir cacik olmaz ikisinden de bunu anlamak bu kadar zor olmamali..

• önce RMA-BARÇA maçının bir derbi olmadığını öğren

0|0
    0|0
Yükleniyor...