En utandığınız anları paylaşmak ister misiniz?

2011 yılının ramazan ayındayız o zaman ki sevgilimle buluşmak için sözleştik neyse gittik bowling oynamak için sıramızı bekliyoruz ikimizde oruç tuttuğumuzdan karşılıklı oturduk sarılma, sırnaşma falan yok öyle şeyler sadece ellerini tutuyorum öyle sohbet ediyoruz ama yan masaları görseniz millet öpüşüyor falan tabi bizi ilgilendirmiyorda biraz sonra oranın temizlikçisi yanımıza geldi ramazan ayında böyle şeyler yapmicakmışsınız dedi ya düzgün oturun yada gidin dedi tabi ben şok yaşadım millette bize bakıyor falan aklıma geldikçe hala utanıyorum.

( Sorun bizimde öpüşmememiz olabilir bence :D )

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede beden dersindeydik.En son ben gittim soyunma kabinine. Zayıf,kara kuru bir beden hocamız vardı.Adı salih hoca. Arkası dönük oturağa ayağını koymuş ayakkabısını bağlıyodu.Bende arkadan çok samimi olan arkadaşım sandım, bi pandik attım. Atmamla hocanın zıplaması bir olmuştu.Sonra özür diledim,drumu anlatmaya çalıştım ama yakamdan tutup müdüre götürdü.Sonra okulda adım pandikçiye çıkmıştı.

1|0
    0|0
    • Ama çok utanmıştım yaaa

• Merak ettiğim bir şey var beden dersinden geçebildin mi peki ? :D

• Dönemin başıydı zaten, sonra hocayla arayı düzelttim.Ama ne zaman beni görse g*tü de kollamıyor değildi hani :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Babam ben daha 14 yaşımda iken, arkadaşımdan bir merakla aldığım açık seçik yayını görmüştü. Ne kadar utandığımı tahmin edersiniz. Daha sonra benimle konuşma yapmıştı ki daha da yerin dibine girmiştim.

Babam:

''Oğlum, bu tür şeyler dikkatini çekebilir ancak gelişimine kötü etki eder. Gerçek dünya ile bunlar bir değildir. Ayrıca karşı cinse olan bakışını ve saygını da bozabilir.''

Şimdi diyorum ki vay be, sanırım ben de böyle şeyler söylerdim benzer bir durumda oğluma..

0|0
    0|0
    • dostum niye bozsun ki saygını.Erkeksin sonuçta bakmaman ayıp olur asıl.Ben izliyorum şahsen ve gayet saygılıyım.Utanacak bi şey değil.Doğal olmasa zaten izlemek istemezdim

• Onları sadece seks objesi olarak görmeyi kastettiğini düşünüyorum. Bugün o sözlerden anladığım bu. Kadınları sadece seks objesi olarak gören p.rno bağımlıları var. Bu da onlara duyulan iç saygı dengesini bozar diye düşünüyorum.

• Hayat utansin ben ne Utanacagim :=)

0|0
    0|0
  • En utandığım anı paylaşırsam bir daha utanırım.

İyi günler

2|0
    0|0
  • ben utanmazım :))

0|0
    0|0
  • En utandığım anı paylaşmak istemem.

1|0
    0|2
  • ilk öpüştüğümde 6 yaşındaydım komşu kızıda 8 beni masanın altına sokar mıncırırdı sapık kız sonrada dudağıma yapışırdı tabi böle bi kaç kere oldu bi kere kızın babası geldi bizi yakaladı kulağımdan tutup evlerinden dışarı attı oysaki tüm suç sapık kızındaydı aradan 12-13 yıl geçti babası hağla benle konuşmuyo :) ha kızın şuanki halini soruosanız beni görünce çok utangaç oluyo ama hanım hanımcık

0|0
    0|0
Yükleniyor...