Beyler ne olacak bu Trabzonspor'un hali/bayanlar çok ilgili olmadığından beyler diyorum alınmayınız.(detay)?

Saçma sapan yorumlarla gelmeyin uyarısını yapıyorum şimdiden. Ben bu takım yüzünden cinnet geçiricem birgün. Atsan atılmaz satsan satılmaz bırakamıyorumda vallahi torunlarım bile göremeyecek şunların şampiyonluğunu.

• Daha çok beklersin
    67% (4)50% (3)58% (7)Oy Ver
  • Umut her zaman vardır
    0% (0)33% (2)17% (2)Oy Ver
  • Anadolu çocuğu takımını satmaz
    33% (2)17% (1)25% (3)Oy Ver
  • Bilgim yok öylesine bir bakayım dedim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Önceki hafta bir daha tutmam bu takımı deyip bıraktım Kasımpaşa maçıydı. Yürüyen futbolcuya tahammülüm yok. Kabiliyeti olmayabiilir ama terini döken benim için değerldir. Bu hafta onu gördüm. Adana demirspor taraftarıyım şimdi bir yandan. Ne zaman sahada mücadele ederler tekrar taraftarı olurum. Boşyere kanser olmayayım :D

1|0
    0|0
    • Mersin idman yurdu maçında coştular yine arada vuruyor bunlara böyle. Valla izlemiycem tutmuycam diyorum dayanamiyorum sen yöntem bulmuşsun oh :D

• Duran top olmasa. İşimiz zordu iki pas yapmaktan aciziz ve erkan eskişehirin bize büyük kazığı olduğunu düşünüyorum artık

• Ilkten iyi gibi geldi ama artık bende öyle düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen torunların bile biraz zor görür. Galatasaray'ın pilot takımı olmayı bırakırsanız belki tekrar şampiyonluk şansınız olabilir.

1|0
    0|0
    • Gs ye oyuncu yetiştiriyoruz biz alt yorumda da dediğim gibi zaten doğrudur.

• Sike surecinde sampiyonluk trabzonun hakiydi gasp edildi ama illaki olur bu sene kadroya birkac katviye ile seneye kafaya oynar.

0|0
    0|0
  • Trabzon sağlam kadro yapmadan ne ligde ne avrupa da iş yapamaz. Benim kökenim Oflu ben doğma büyüme İstanbul'da olsam sakarya vatanım sakaryaspor zamanında feneri yeniyordu şimdi epey düştüler takıma sahip çıkmak önemli olan

0|0
    0|0
    • Tam diyorum çok iyiler çıkışı yakaladık sonra pat en başa. Kadro uyumsuz transferlerin bir anlamı kalmıyor düzgün yönetilmiyor daha bir çok şey. Takıma sahip çıkmak önemli tabi arada dellendiriyorlar beni :D

• Yok ya genede trabzon iyi hani biraz zorlasalar iyi teknik ekip ile ayağa rahat kalkar biraz düzen lazım :)

• Bir rivayete gore ismailaga cemaati lideri mahmut hocanin hemserilerim bos seylerle ugrasmasin die ve sampiyon olduklarinda sampanya felan patlattiklarindan dolayi ettigi dua sonrasi olamiyor hatta kulubun ileri gelenlerinden bir kiside gidip duayi geri almasini rica etmis deniyor

0|0
    0|0
  • Bursaspor'u tut derim onların şampiyon olma ihtimali Trabzonspor'dan daha yüksek bu arada Trabzonlular 2010-11'de Fenerbahçe şampiyonluğunu kabullenmiş..

0|0
    0|0
    • Onu asla Kabullenmedik. Hakkımız olan alın teriyle olan yapılanlar bir şikeyle gitti. Kimse unutmaz.

• Şike olayında şöyle bir saçmalık var Trabzonspor 2. olmuş Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayacak bütün önemli oyuncuları bide gsye satıyolar ondan sonra şike olmasaydi biz sampiyon olup sampiyonlar ligine gidecektik o zmn önemli oyunculari satmazdik diyolar kardesim sen belki ön elemeyi geçip öyle gidicen belki şampiyonlar ligine ama adamlar kendi takimina güvenmiyolar ki zaten ön elemeyi geçemeyiz bari oyunculari gsye satalimda para kazanalim derdindeler ondan sonra bizi madur ettiler de sen kendi kendini madur ettin zaten kendi düşen ağlamaz gsye oyunculari satmadan düşüneceklerdi..

• Başkanları yüzünden bence toparlandılar seneye uefaya gider..

0|0
    0|0
    • Başkanın ağzı iyi laf yapıyor ama icraat yok

• Valla oda olmasa. Zaten biz gs ye oyuncu yetiştiriyoruz yemin ederim :D

• su sus en azından kardeş takım işte :D

• Trabzinum yensende yenilsende trabzonum.
    Bordoooooooooooo😁

0|0
    0|0
  • Daha çok beklersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatım benim seni fenere transfer edelim olmaz mı :)

2|0
    0|0
  • Gayet iyi gidiyor bence bu sene iyi performans sergilenenler seneye A takıma yükselir :)

0|0
    0|0
  • Daha çok beklersin

0|0
    0|0
  • Umut her zaman vardır

0|0
    1|0
Yükleniyor...