Guns n Roses'i mükemmel yapan kimdir?

Guns n Roses'i mükemmel yapan kimdir? Slash'ın efsane gitarı mı, Axl Rose'un özgün sesi mi?

• Axl Rose
    52% (32)62% (32)56% (64)Oy Ver
  • Slash
    48% (30)38% (20)44% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• duff nerde diye sorarlar?

popüler yapan axl ve slash'tir ama onu müthiş yapan duff'tır bence. onun samimiyeti olmayınca o mükemmellik sağlanmıyor. en yakındaki örneği için de bkz: chinese democracy.

mükemmel kelimesine gelince, tabii ki hepsinin bir arada oluşudur, başka bir şey değildir. bunun örneği için de bkz: velvet revolver.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Onlar şu an mükemmelse bunun sebebi, toplumdur. Başka da kimse değil, emekleri var fakat biz olmasak, biz pohpohlamasak bu kadar söyler misiniz ne önemi kalırdı Guns N Roses'ın?

0|1
    0|2
    • Kesinlikle katılıyorum.

• Fake hesap açıp, sus komutu mu veriyorsun? La oğlum bi neyse :D

• cok sacma hıc katılmıyorum sana ozaman toplum ajdarada ılgı gosteryor ama mukemmel falan deyıl pekı bu neden onlar mukkemelse sadece yaptıgı ıstendır ne toplumdan nede bı baskasından toplum talep ettıkce tabı onların yaptıgı ıs artar ama bunu topluma baglamadan asırı derecede sacma

• bizim okuldaki gerii hocanin sirtinda dovmeleri var bu grubun:/ bana slash diyip duruyor mal saclarimdn dolayi oyuzdne slash

1|1
    0|0
  • böyle soruda sorulmaz ama slash diyorum axl ide severim ama illa bir ayrım olucaksa slash her türlü geçer

0|0
    0|0
  • Zor sordun be panpa =/ A didim <3 Onca sevişmişliğimiz var Axl ile.

1|0
    0|1
  • Guns n roses'ı niye bu kadar abartıyolar ki avenged sevenfold da bi o kadar underrated

0|2
    0|0
  • Axl Rose'u sevmem, Slash diyorum.

0|1
    0|0
  • bu soruyu 90'larda sorsaydın eksıl reyiz derdim. eksıl reyiz bitmiş la artık. o yüzden sıleş diyorum. adam en azından velvet rivolvır'ı kurdu da kotardı.

0|0
    0|0
  • Axl der geçerim.

0|0
    0|0
  • Varolduğu dönem

0|1
    0|0
  • Pek kararsız kaldım. slash'i oyladım yorumda axl rose diyorum.

0|0
    0|0
  • axl axl axl axl

0|0
    0|0
  • Axl Rose

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• yani sonuçta zevk ve renktir ama yaptıkları sağlam beste sayısı 10'u geçmez, zamanında metallica'nın yaptıgı reklamı bunlar da yapmış! müzikal açıdan şahane mi? değil. slash çok iyi bir gitarist, duff keza öyle ama ortada güzel beste diyeceğin şarkı çok az. sırf reklam kokan bir grup. bu grubun sevenleri de her fırsatta axl şöyle slash böyle diye reklam yapmayı çok sever. populismin kurbanı olan kişiler her fırsatta derinlere inmeden bir şeylere hayran olmayı sever zaten.

Metal müzik mi? Metallica. Psychdelic rock mu? Pink Floyd. Senfonik metal mi? Therion, Nİghtwish. hemen böyle yanıtlar iyi müzik dinlediğini sanan kurbanlar. saydıgım gruplar 10 numara. ama insanların dinlediği grubu dünyanın en en en başarılı grubu sanması da pek acayip.

0|0
    0|0
  • Slash'in sololarında ruh vardı ama dinleyici ile en fazla iç içe olan solist oluyor. O sebeple Axl diyorum...

0|0
    0|0
  • bana göre guns n roses mükemmel değil onu bu kadar popüler yapan axl rose un gençliğinde olan karizması, yakışıklılığıydı müziklerini güzel yapan ise slash ın soloları

0|1
    0|0
  • Ne tek başına Slash,ne tek başına Axl.İzzy'le ve diğerleriyle birleşmeden bişi olmaz

0|1
    0|0
  • 2'side yahu ole bi ayrım mı olur ?! çok funı olmasamda adamlar efsanedir.

0|1
    0|0
  • axi rose u seçmek zorunda kaldım her iksiside şıkkını koymadğn için.Grupların efsanae olmasını sağlayan şey o gruptaki bütün elemanlardır.Her ikisininde payı çok büyük bunda.

0|0
    0|0
  • slash.Axl reklamcı adamın teki.Egosu kabarmış.Oysa detone bi yeteneksiz hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Lise yıllarım.

1|0
    1|1
  • axl ve slash

0|0
    0|0
  • deep purple child in time ı dinle bi. :D

2.dk den sonra yardırıyor :D

Slash diyorum.

0|0