Taraftar Alex'siz olmaz diyordu

arkadaşlar fenerbahçe taraftarı fener alexsiz yapamaz diyordu dünkü maçı kazandık ayrıca o alexse bu da Aykut boru değil sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Takımı tek oyuncu kurtarmaz genel olarak.Çok nadirdir tek oyuncunun aldırdığı maç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alexsiz de olur

1|0
    0|0
  • Başka bir soruda verdiğim cevabı yapıştırıyorum ve şunuda eklemek istiyorum, 8 yıldır her derbi maçında Alex olmadığı zaman insanlar Fenerbahçe'de bir şey yok maçı biz alırız Alex yok diyorlardı ben şahsen bir Fenerbahçe'li olarak bunu duyduğumda üzülüyordum.Ama şimdi bir takım olduk şuan bir takım olarak oynuyor Fenerbahçe ve bu iyi oldu.

+

Siz duygusal düşünüyorsunuz, bu yüzden ikiye bölündük taraftar olarak.8 Yıl boyunca tek bir oyuncu üzerine kadro sistemi kurulması tamamen saçmalık, bu oyuncu ölümsüz mü ? Nereye kadar bu oyuncunun üstüne kurabilirsiniz sistemi ? Vakti geldi ve gitti olması gereken oldu, şimdi yeni transferler ve genç oyuncular rahatlıkla oynayabilecek.Dün ki maç zaten harikaydı, deplasmanda 7 yıldır yenemediğimiz Alman takımlarından birine 4 gol salladık son 5 dakika resmen Barcelona'yı izler gibiydim, bizimkiler pas yaptılar topu ortasahadan çıkarmadılar rakiple dalga geçtiler.Fenerbahçe dün ya ayrılık mesajı verecekti, yada birlik.Ve mükemmel bir galibiyet ile birlikte güzel bir birlik mesajı verildi.

0|0
    0|0
    • Çok bilmiş üye 1975, 1979 da kaldırmış o kupayı o zamanlar adanaspor 4 büyüklere fark atıyordu :D

• Kardeş zoruna giden birşey mi var ? Ha Almanların Gladbach'i ha bizim Orduspor, Kasımpaşa.İsim olarak size yabancı gelince, siz takımı ezik sanıyorsunuz, Almanların genç oyuncularının bizim Türk oyuncularına göre yetenekleri 2-3 kat daha fazla ki karşı takımda ki oyuncuların her biri yetenekti.Ayrıca Galatasaray kendi evinde Braga'ya mağlup olunca kimse ses çıkarmadı, şimdi biz gidip Almanyada maç alıyoruz birinize bişey girip çıkıyor nedir bu kıskançlık ateşi ?

• madem takım okadar iyi de kasımpaşa maçında alex çıkınca neden 2 -0 yenildi bende bunu sana soruyorum yazık günah ya adamın yaptığı emekleri bir günde silmeyin

0|0
    0|0
  • Aykut Alex gitmesin diye çabaladı bence gitmek isteyen Alex'ti, yaptıkları o yöndeydi, alex'i sevmeyen FB taraftarı yoktur ama Alex olgun olamadı bence,

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama tarftar fazla abartıyor gitmek isteyen alexdi

• bakalım şampiyonluk kaçarsa bu sene sonucu görürüz .

0|0
    0|0
  • Bu kadar nankör olunur la valla ayıp bi takım bi kişiyle yürümez tabiki ama alexin size kattıklarına ihanet etmeyin bari ayıptır.

0|0
    0|0
  • ya fasa fiso adam 35 yasinda daha napsın la :D

0|0
    0|0
    • Aynen öyle paşam, iyi oldu gittiği.

• 8 Yıldır onun yüzünden doğru düzgün transfer yapılmıyordu çünkü orta sahayı o eline almıştı ayrıca oyun içinde teknik yönetimi o yapıyordu sahada.O gidince hoca istediği taktiği rahatlıkla oynatabilecek, sadece kısa bir zaman dilimi lazım bize, o zaman içersinde takım tam oturacak taraftar Zico döneminde Avrupada gördüğü Fenerbahçe'den daha iyi bir Fenerbahçe görecek buna inancım tam.

• Adamsın

• tam bi avrupa taıkımı gibi oynadık diimi

0|0
    0|0
  • bkz: Baklavacılar halı saha takımı 2 - 4 Fernerbahçe

0|0
    0|0
    • O halı saha takımı dediğin takım Uefa'yı 3 defa almış takım, bence boş konuşuyorsun Avrupada bile Türk takımlarını desteklemeyecek kadar çirkin taraftarlardan birisin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Alexi çok seviyorum çok başarılı evet ama kadromuz çok iyi bence başarılı çok oyuncu var. Fenerbahçe bir kişiyle bu kadar büyük takım olamazdı.Sonuçta bundan bir 10 yıl öncesinde alex yoktu ama fenerbahçe yine başarılıydı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...