Tekrar baştan başlamak veya kaldığınız yeden devam etmek istese... Siz olsanız ne yapardınız?

sorum bayanlara

sizi terk eden eski sevgiliniz karşınıza çıksa ve sebebini söyleyemediği bir şeyden dolayı sizi terk ettiğini ama artık o sebebi ortadan kaldırdığını ve sizi çok sevdiğini söylese tekrar baştan başlamak veya kaldığınız yeden devam etmek iste ne yapardınız.kabul edermiydiniz yoksa onu azarlayıp yanından uzaklaşır mıydınız?

Güncellemeler:
ayrılmamın nedeni su:

ben bi kaç yıl önce bi cinayete tanık oldum ve cinayet işleyen kişi benim sayemde yakalandı.hapisten çıktıktan sonra benim telimi bulmuşve aradı yarım kalan işi bitiricem yanındakileride alıcam dedi.mecbur olarak sevdiğim kızdan uzaklaşmak zornda kaldım.şimdi o adam tekrar hapse girdi polise anlattıklarım ışığında adam artık bi 25-30 yıl çıkmaz tehlike geçti yaniartık eski hayatıma geri dönmek istiyorum.

ayrılmamın nedeni buydu

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben illaha ki sebebini ögrenmek isterim. Madem o ayrilma sebebi hallolmus, ortadan kalkmis, bunu bana söylemesindede hicbir engel yoktur artik demek. ben mi hata yaptim, onda mi sorun var, baskasi birseymi söyledi bilmek isterim yani. YOksa ben ne bileyim ne halt yedigini, belki bir baskasina gitti, o onu birakti diye yanliz kalip geri döndü? hersey olabilir, severse zaten onun bir aciklamasini yapar er yada gec.. yoksa ben istemem sicak bakmam bu duruma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu ona söyle ozaman. Yoksa bambaska seyler düsünür..

Hem bu sebebi ona söylersen, senin onu nekadar coks evdigini asil ozaman anlar

0|0
    0|0
  • hiç bir anlamı yoktur artık uzak durmasını geldiği yere aynen geri dönmesini söylerim

0|0
    0|0
  • bu swekilde anlattınmı arkadasına peki.mantıklı bi acıklma yapılırsa neden tekrar baslamasın tabi bu arada birine gönül kaptırmamıssa

0|0
    0|0
  • kabul etmem, nedenini de soylemiyorsa ki soylesede bisey degismez direkt defederim

0|0
    0|0
  • Etmem.

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı.. Eğer kendime yeni bir hayat kurmuş ve herşey yolundaysa asla.. Fakat üzerinden az zaman geçmiş ve sebebi eğer mantıklıysa ve en önemlisi onu hala seviyorsam affederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Asla kabul etmem sebebi her ne olursa olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...