Sevgilime durumu nasıl izah edebilirim

dün gece gene çok içtikten sonra sevgilime hayatımın anlamı yazmak isterken hayatımın hatası yazmışım nasıl böyle bir hata diye sormayın bende bilmiyorum kafam yerinde değilmiş içimde hissettiğimi mi yazmışım tam olarak bende anlayamadım orasını şimdi bu durumu nasıl düzeltebilirim sevgi sözlükleri kafi gelirmi? ne yapmam lazım

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İster içtim de bunu yazdım de ister sevgi sözcükleri yaz.O mesajı hiç unutmayacak.

0|0
    0|0
    • ciddimisin?

• Öyle ya da böyle yazdığın kolay yenilir yutulur bir lokma değil.Unutmayacağı da bir gerçek ama sen yine izah et en azından neye inanmak isterse ona inanır.

• bakalim deniyecegiz neye inanmak istiyorsa inancak orasi kesin de ayrilik olursa iste gercekten yazdigima inanacak

• İçkiliyken bilinçaltındaki düşünceler ortaya çıkarmış öyle derler senin de bilinçaltında olan oymuş demek ki...

0|0
    0|0
    • ama ben sevdigimi dusunuyorum ayik kafayla! bu nasil bir celiski benimkisi

• sonucu ulastircam bu sayfadan

• Tamam bekliyorum.

• Konuyu neden izahate kadar getrdin ki? Evet hayatımın hatası yazdım.Neyi kastettin derse.Şu içkiyi içmem deseydin.

0|0
    0|0
    • onu arkasi cok uygun degil mesajin ama guzel kivirmissin ozunde senden korktum

• Abartacak birşey yok, sonuçta hepimiz harf hatası yapabiliyoruz.. Kendinden ve senden eminse, sen yanlışlıkla yazdığını söyleyince anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0
    • Karıştırmışım, harf hatası değilmiş. Böyle bir kelime hatasına birşey diyemeyeceğim. :)

• Sevgilinin tepkisi ne oldu?

• aradiginiz kisiye şu an ulasilamiyor:)

• yanlışlıkla yazdığını söylesin ama içince insan doğruyu söyler dikkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne yazdığına bağlı.

0|0
    0|0
    • ne yazmam lazim

• Düzeltme yapmak istemiyorsan, dikkatli ve düşünerek davranacaksın o zaman. Sarhoş kafayla harikasın yerine hatası yazmışım de... İnanırsa... T9 u da kısa zamanda öğrenmeni tavsiye ederim. Başımı 3 defa beladan kurtardı.

• birazdan t9lu mesaj atmaya baslayim rehberime idman olsun bana

• Git pahalı bi hediye al affetmek ne kelime bütün gün anlamsız bir şekilde sırıtacaktır.

0|0
    0|0
    • mesala ne aliyim?

• O zaman daha romantik bi hediye al ne biliyim iş yerine veya okula çiçek felan gönder.

• not olarak gene hayatimin anlami mi yaziyim icine:)

Yükleniyor...