Tanışmak amaçlı ne sorulur

aynı okulda olduğum bi çocuk var çok hoşlandım arkadaşımdan da numarasını aldım.arkadaşım çocuğa ; bi arkadaşım sana bi soru sorcakmış filan diyerek numarasını verdiğini söyledi oda tamam ben onu ararım demiş birazdan arıyacak ama benim soracağım bi soru filan yok sms ile konuşuruz diye düşünmüştüm telefonda çok heyecanlanıyorum arar birazdan ne sorabilirim bi bahane bulun acil ne oluuuurrrrrr

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• Aynı okuldasınız madem ki derslerle ya da arkadaş ortamıyla alakalı bir şey sor.

0|0
    0|0
    • Ne gibi olduğunu senin bilmen gerekiyor.Okulla ilgili bir şey sorabilirsin.Onun ilgi alanı ile alakalı bir şey olabilir.Mesela gitar çalıyordur sende onunla alakalı bir şey sorarsın ya da başka bir hobisi vardır v.s.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• tsk et ben sorunun cevabını aldım yinede aradagın icin tsk ler cevaplamış gibi oldun istersen sana bir tost ısmalayayım okulda ne dersin de

0|0
    0|0
  • zaman kazandırıcı birşey söylemen gerek telefonda olmaz de bir yere davet et gidecegin zamana kadar bir düşün elbet birşeyler bulursun

0|0
    0|0
    • neyle ilgili filan der bide öyle davet edersem anlar ya :/

• dedigim gibi yüzyüze konuşmamız gerek dersin çok önemli bir durum değil aslında ama bir konuşsak fena olmaz de sende anlamasını istemiyorsn canım ne anlarsa anlasın

• ne cahilsin ya :D kendını kasma bole şeylerde . çocuğun numarasını kımden aldıysn ona dekı. gitsin çocuğa sinyal yapsın çocuk senı beğenirse gelır sana teklıf eder zaten. eğer seni beğenmezde bunalıma girersen gene buraya gel site 24 saat açık :D :D

0|0
    0|0
  • Biraz samimi konuş yeter zaten o konu erkeğin aklından hiç çıkmaz erkekler hep arayış içindedir

Haa soğuk davranır kısa öz Cvp verip susarsa aradını çoktan bulmuş demektir

0|0
    0|0
    • tamam ama ne konuşacağım ki o beni görmedi bile yani hatırlamıyo.bi kız sizi arasa tanımadığınız halde ne konuşabilirsiniz ?

• O bana olmuştu ünide bi kız geldi hiç tanımıyordum ilk kez gördüm oda kayda gelmiş ilk kez gormuş

Öleni düşünceside yokmuş ama sadece bana kaydı nerde yaptırıyoruz dedi konular konular

Nasip kısmet dicen okulla ilgili her hangi bişey sor bak bakalım konu nereye varacak

• senin yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • delikanlı gibi söyle...

0|0
    0|0
  • selam naber gözleriniz elamı

0|0
    0|0
  • dadlum meraba ne yabıyon bu aralar

0|0
    0|0