Akşam 6 da çıkmam gerekiyor

arkadaşlar akşam 6 da çıkabileceğim bir iş arıyorum istanbul avrupa yakasında ya da ct pazar olmayan iş olursa akşam geç çıksam da olur.kursum olduğu için iş bulamıyorum ve çok işe ihtiyacım var aranızda bana uygun iş bilen var mı iş yeri tavsiye eden ?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Valla genelde iş yok,hele tercihlerin varsa daha da zor...Ben işyerinden 6 da çıkıyorum ve cumartesi-pazar tatilim ama denk geldi.Talebim bu şekilde değildi.Kocaeli'de işyerimiz ve ünv.mezunu olman gerekiyor.

1|0
    0|0
    • tm balım sağol :(

• İnşallah bulursun yine de yaa,kariyer netten falan bak ama kimse çıkış saatini,izinli günleri belirtmiyorlar :(

• tm canım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Lan iş ariyon gizlisin nerdensin bi söyle bizde bilek sinirlendim ya:D

1|0
    0|0
    • mecidiyeköy :)))

• saf degılım sadece ıs arıyorum :)))

• yok ben öyle demdim ztn ama malum yavsak cok hele bu devirde kaynıyo onlar yuzuneden bıtane kız bulamadım 2senedir :D

• part time tercih et.mc donalds,burger king,arbys gibi fastfood sektörüne yönel

1|0
    0|0
  • Mesai kurallarına uyan işletmelerde zaten o saate çıkmış olursun ama artık iş yerlerinin çoğu köle gibi çalıştırıyor, özellikle personelde mesai aranmadığı için

0|0
    0|0
    • genelde hep vardiya usulümüş arkadaslara haksızlık olur dıyor almıyorlar.

• 6dan sonraa Maximum 10kadar 4 saatlik part time bulman çok zor

0|0
    0|0
    • yok anlatamadım sabahtan aksam 6 ya kadar calısabılırım ya da.sadece cumartesı pazar ızınlı olsam dıger gunler aksamda kalırım.

• Ozaman bulursun benim tanıdık var kesin alırdicemde sen ne tarafta oturuyorsun semt olarak

• ist miş tamam buluruz sana iş, kolay benle bağlantı kur link varmı

0|0
    0|0
  • meslek?

0|0
    0|0
  • mesleğiniz nedir küçük hanım...

0|0
    0|0
    • iş deneyımım yok malesef unıversıte işletme bolumu okuyorum acıktan 4 .sınıfa gıdıyorum :(

• istanbul avrupa yakası

• ist miş tamam buluruz sana iş, kolay benle bağlantı kur link varmı

• her iş yaparmısın

0|0
    0|0
    • yok canım her iş yapamam üni ööğrencisiyim ama normal işlerden yapabılırım bıde yasım genc

• hımm bi abimiz var iki evi var çalışıor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...