Eğer bana baktığını farkettiysem kesinlikle bakıyor mudur?

Merhaba arkadaşlar...

Yine Anlayamadığım ßir Olay Daha

Son bir haftadır ben okula giderken otobüs durağının orda birisi bekliyor ve gerçekten hoş diyebilirim. Fakat olay şu ya bana bakıyor yada bana mı öyle geliyor anlayamadım.. Fakat otobüs benim geldiğim taraftan gelmedi halde ben gelirken benim geldiğim tarafa bakıyor daha sonra kafasını çeviriyor hani bizler birinden hoşlanırsak onun tüm hareketlerini kendimize yorumlarız ya belkide öyle mi oluyor anlayamadım fakat .d Amacı ne ve eğer bana baktığını farkettiysem kesinlikle bakıyor mudur sonuçta benden başka kızlarda geçiyor o yoldan .d Görüşlerinizi ve neler yapmam gerektiğine dair cevaplarınızı bekliyorum :) ... (Lütfen akıl vermek amaçlı cevap bırakmayınız sizlerden sadece tavsiye istiyorum.. Teşekürler iyi günler :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• O kişi bence sabah saatleri ise işe gidebilmek için o belirli saatte o gideceği durakta bekliyordur. İlk aklıma gelen bu. Öneri konusunda diyebilirsin mesela, Dikkat ettim de sürekli aynı yerde birbirimizi görüyoruz. İşe mi gitmek için bekliyorsunuz? gibi sorsanız daha açıklayıcı ve yol gösterici bir cevap almış olursunuz. Bu arada bu tavsiye ;)

1|0
    0|0
    • :) Nasıl anlatıyım ben okuluma o okuluna gidiyor bundan eminim fakat şöyle bi durum var ya nasıl anlatıyım ben geçerken bana mı öyle geliyor yoksa onuda bilmiyorum :) Bana bakıyor her sabah da görüyorum zaten son bir haftadır .d Yani burdaki sorumun özeti şu nasıl anlayabilirim ne yapmak istediğini veya herhangi bişey hissedip hissetmediğini?

• Senin kafa çok karşık. Bu kadarını yapmaya hakkı yok. Eğer hoşlandıysan ve az çok izlediğin kadarıyla hoşuna giden bir davranış şekli varsa git bi konuş be arkadaşım. En azından için rahat etsin. Öldürmez ya seni.. Dimi!..

• :) Kaç soruya cevap verdiysem aynı kelimeleri ben kullanıyordum ölmessin ya filan diyordum herneyse denicem cevabın için teşekürler

Erkekler Ne Diyor 5

• otobüs 38 Emi yoksa

0|0
    1|0
  • akıl vermekle tavsiye arasındaki farkı açıkla tutup getircem o çocuğu sana

1|0
    0|0
    • �uradaki kullanım amacım ukala cevaplar verilir genellikle senin gibi konu dışı cevaplar ve -bilirsin-yaparsan iyi olur- anlamında değildir yap et böyle olmassa böyle kesinlikle olmaz önce sen şunu yapta gerisini... vb gibi şeyler yani dalga geçmek amacında akıl veriliyor anladın mı onun için öyle bir not ekledim hıı bu arada çok bilmiş konuşmanada gerek yok çocuğu getirmende ne ya :P Puff.. konuşmak için konuşanlardan olmayın lütfen

• canım kelime manaları aynı daha iddialaşma o konuda. çocuğa gelince 2 dk geç git durağa sana bakıyosa bekler zaten. hızlı yürü yalandan yanına geldiğinde de acelen varmış gibi otobüs numarasını söyle ve geçti mi de . gerisi gelir zaten dolu bakıyosa of bana boyunu posunu anlatmış . robot resmini mi çizcem

• Tamam tartışmıyorum sonuçta o senin bu da benim düşüncem. :) Ya sanırım ben oraya anlatamamışım bak benim okulum durağın ordaki yoldan gidiyor yani herhangi bi otobüse ihtiyacım yok ki buda biliyordur heralde herneysa ya cevap için teşekürler .s

• Saplantılı bir sapık olabilir ben beğendiğim kıza o kadar uzun uzun bakmam

0|0
    0|0
  • Ozaman git Aksam bana gel de ucarak gelir :D

0|0
    1|0
  • selam ver konuş normal bir şekilde sakince

0|0
    0|0
    • �en normalde çekingen değilimdir fakat durduk yerde selam verip konuşamam kii :( Offf offfff

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...