Göğüs dikleştirici egzersizler nelerdir?

Gogus diklestirici egzersiz ariyorum yardim pls

Güncellemeler:
la yeter l*n soruma cevap yazmayın erkekler

1|1
6|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Gögüsü olan siz erkeklermisiniz veyada tıp falan mı okudunuz okuduysanız söyleyin saygı duyalım 16 erkek 1 kız yorum atmış bir kız gögus demesinden yazmasın dan dahi tahrik oluyosunuz yaaa yuhh yani 16 erkek

2|2
    1|1
    • Helal olsun 2. En iyi cevap

• o senin gibi sapık değil de ondan

• Benim dikkaTimi çeken şey soru başlığını malüm görüyoruz baktım okadar erk yorum atmış bı ıkı tane kız yorum atmış erkeklerin sayısı böyle bir soruda fazla olunca ondan dolayı soruyu açıp baktım ki bu erkeklerin göğsümü var diye

• Yer çekimini ortadan kaldırın. :):

1|0
    0|0
  • 31 erkek, 5 kız görüşü... Bu nedir ya :)) niyetimizi yokluğumuzu bu kadar Belli etmeyin beyler. Ne kadar da kadınları düşünüyorsunuz böyle? :))) ama sevgilinizi bir eksiği icin terk etmesini bilirsiniz üstelik bu konularda bu kadar bilgili olup yardımcı olma imkânınız mevcut iken...

1|0
    0|1
    • Sonra Türkiye cinsel açlığın farikası... E ortalık kimlere kayniyor Türkiye ne olsun ki baska. Ama suda bir gerçek Türkiye de zeki insan derdi yok, guvenilir insan derdi var... Allah hidayet etsin, hidayet etmiyorsa ıslah etsin...

• Yukarı doğru yalattir demiş birisi koptum ya

0|0
    1|1
  • Kolları iki yana açıp kanat çırpar gibi yapmanın dikleştirdiğini duymuştum

0|0
    0|0
  • masaj yap derım

0|0
    0|0
  • alttan yukarı ellettir

0|0
    1|1
  • şınav çekersen dikleşir diye biliyorum ben..

0|0
    0|0
  • Amuda kalk derin derin nefes al ver sonra o pozisyonu bozmadan tükürmeye çalış bunu yaptığında gögüs kasların yukarı doğru çalışıcak ve dikleşicek günde 15 20 dk uygula

1|0
    0|1
  • Bench press

0|1
    0|1
  • yukarı doğru yalattır :)

0|3
    0|1
  • buzla masaj yap derım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ellerini kremle. avucla ve basla ay aksamdan isiktir yaylalar yaylalar sarkinisi soleyerek 10 dk boyunca assagi yukari avcunun icinde sallamaya.
    Cok etkili.
    Birde ayva kompostosu ic bol bol... bunuda kimseye solemem ;)

0|0
    0|0
    • bütün sapıklar toplanmış iyiki bir spor sorusu sordum

• Tv de doktordan duymuştum: kadın ćorabını ikiye katla eline kadın çorabını al. ayakta sol elinle karnının üstüne getir, diğer elini kafanın arkasına getir. Iki elinle de tut onu, bir aşağı , bir yukarı çek.
    Göğuslerin dikleşir.
    Benden bu kadar.

0|0
    0|1
  • Pipet le sisir dik durur

0|0
    0|0
  • şınav çek memelerin sıkılaşır taş gibi olur.

1|0
    0|1
  • Tövbe estağfurullah ya :-D cok mu sarkık

0|0
    0|0
  • yercekimini kaldirsalar olay kokten cozulur

0|0
    0|0
    • haftalardir senin memenin benim ilgimi cekecek sorularin basunda cikmasindan usandim

• Ben de bu soruta cevap verilmesinden artik kaldirilsin ya sapiklar toplaniyor

• sen soruyla bagini koparirsan kurtulursun da biz ne yapacagiz onu bilmiyorum

• @cenngizhann dan alinti :D kisa sinav genis sinav ve ucgen sinav goguse basiyo diyo :D

0|0
    0|0
  • Az yemek

0|0
    0|0
  • Karın hareketleri yapmalısın otamatik olarak dikleşecektir zaman ile

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
  • önce öğrenip sonra öğretmelisin bunu bütün kızlara :D

0|0
    0|1
  • Yerçekimi ne yenik düşenlerden misin sende? Bırak düştüğü yerde Kalsın :) kimileri yerde sever;)

0|0
    0|1
  • tek çare emzirmelisin

0|0
    0|1
  • internette var bir sürü

0|0
    0|0
  • bir erkek yeterli:D

0|0
    0|1
  • Edip akbayramdan başın öne eğilmesini dinle B-)

0|0
    0|1
  • Göğüslerin büyük mü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...