Kapat

Kullandığınız parfümün ve saatin sizin hakkınızda fikir verdiğini düşündünüz mü hiç?

kullandığınız parfümün ve saatin sizin hakkınızda fikir verdiğini düşündünüz mü. hiç, sizce bunlar insanın kişiliğini ele verir mi.?

Güncellemeler:
yanlış anlaşılmalara gark oldu sualim, özür... parfüm olayını düzeltiyorum parfüm, koku olacak.. hani hacı misi sürenler de var o bağlamda..

saat konusuna gelince rolex yada tag dan bahsetmedim.. bildiğiniz taktığınız saatin şekli, çakma rolex i de aslından ayıran olmamış ayrıca

kızlar bu işi biliyor, yanıtlarınız için teşekkürler kızlar.. size hak veriyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kokular kisiligimi degilde ruh halimi yansitir ;) yaz kokusu, kis kokusu, eglence kokusu vs vs

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• evet yansıtıyor

0|0
    0|0
  • Saati bilemem ama parfüm kesinlikle insanın ruh halini ve kişiliğini yansıtır.

0|0
    0|0
  • Verebilir belki. Kişiliği yansıtan eşyalar çok.

0|0
    0|0
  • kesinlikle...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabi ki bütün tercihlerin; bunlar giyim tarzı, yemek alışkanlığı, parfüm vs. hepsi senin kişiliğinin bir parçası. Mesela baharat kokularını seven erkek biraz maçoyken, meyve aromalı kokular daha çok ormantik erkeklere özgü bence. :)

0|0
    0|0
  • verebilir ben şuan üzerimde 212 sexy men saat olarak da armani ceramica var :=) şimdi nasıl bir karaktere sahibim :)

0|0
    0|0
  • çakma parfüm,çakma saat kullanıyorum şimdi benim kişiliğimde mi çakma !

alım gücüyle kişilik analizi,batılılaşmanın sonucu hep...

0|0
    0|0
    • saçmaladın iyice adamım, ben kokudan bahsettim.. çakma olanlardan bahsetmedim

• ben mi saçmaladım orada bir de saat yazıyor dikkatini çekerim...

• oldu

Yükleniyor...