Kullandığınız parfümün ve saatin sizin hakkınızda fikir verdiğini düşündünüz mü hiç?

kullandığınız parfümün ve saatin sizin hakkınızda fikir verdiğini düşündünüz mü. hiç, sizce bunlar insanın kişiliğini ele verir mi.?

Güncellemeler:
yanlış anlaşılmalara gark oldu sualim, özür... parfüm olayını düzeltiyorum parfüm, koku olacak.. hani hacı misi sürenler de var o bağlamda..

saat konusuna gelince rolex yada tag dan bahsetmedim.. bildiğiniz taktığınız saatin şekli, çakma rolex i de aslından ayıran olmamış ayrıca

kızlar bu işi biliyor, yanıtlarınız için teşekkürler kızlar.. size hak veriyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kokular kisiligimi degilde ruh halimi yansitir ;) yaz kokusu, kis kokusu, eglence kokusu vs vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet yansıtıyor

0|0
    0|0
  • Saati bilemem ama parfüm kesinlikle insanın ruh halini ve kişiliğini yansıtır.

0|0
    0|0
  • Verebilir belki. Kişiliği yansıtan eşyalar çok.

0|0
    0|0
  • kesinlikle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabi ki bütün tercihlerin; bunlar giyim tarzı, yemek alışkanlığı, parfüm vs. hepsi senin kişiliğinin bir parçası. Mesela baharat kokularını seven erkek biraz maçoyken, meyve aromalı kokular daha çok ormantik erkeklere özgü bence. :)

0|0
    0|0
  • verebilir ben şuan üzerimde 212 sexy men saat olarak da armani ceramica var :=) şimdi nasıl bir karaktere sahibim :)

0|0
    0|0
  • çakma parfüm,çakma saat kullanıyorum şimdi benim kişiliğimde mi çakma !

alım gücüyle kişilik analizi,batılılaşmanın sonucu hep...

0|0
    0|0
    • saçmaladın iyice adamım, ben kokudan bahsettim.. çakma olanlardan bahsetmedim

• ben mi saçmaladım orada bir de saat yazıyor dikkatini çekerim...

• oldu

Yükleniyor...