Kızlar bir erkek ne kadar kaslı olmalı sizce (Resimli) ?

http://i.hizliresim.com/N5N5mX.jpg

Bu tarz bir vücut iyimidir sizce?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Resimde ki vücut orantısız.
    Resimde ki kişi yakışıklı.
    Bence kaslı erkek takıntısına girilmemeli. Hoşlanmak anlamında yani mantık olarak sevgili olursanız yani gerçek aşk yoksa arada. O kız eğer spor yapmıyorsa fit değilse hiç kusura bakmasın kaslı erkeği hak etmiyordur. Ya aşırı güzel olması lazım ya da onunda fit bir vücudu olsun ki kaslı erkek hayali kurabilsin. Türkiye de genel kız ortalamasına baktığımızda kas takıntısına girilmemeli. Erkeklerin Türk kası dediğimiz göbek fazlasıyla yeter bizim Türk kızlarına.

0|1
    1|0
    • Haha süper ya eig için teşekkürler :D

• Ben yeni başlayacaksın sandım :) İyi çalışmalar sana :)

• Saol

Kızlar Ne Diyor 9

• ben fitsem karşımdakide fit olmalı.
    kaslı kaslı herif istiyorsam bekliyorsam harika bir vucudum olmalı

1|1
    0|0
  • Ideal vücut tipu bence :) cok fazla olunca hava basılmış balan gibi duruyor az olunca sekilsiz duruyor bu resimdeki ideal :D

1|1
    0|0
    • Bencede :d

• Bu resimdeki vucut doğal yoldan yapılabilecek üst sınırlar zaten. 2 yıl çalışma ile ancak olur bu vucut.

• Yan unsurlar yoksa genel kültür gibi, güçlü kişilik gibi sanırım kas olsa da bir şey ifade etmez. Kaslı olmasa da olur yani.

0|1
    0|0
  • Yetersiz

0|1
    0|0
    • Bu vücutmu yetersiz sen Hulk istiyosun herhalde :d

• Sen bilirsin ben fikrimi söyledim

• Bu vucudun kaç yılda yapılabilceği hakkında bile fikrin yok kızım senin :D

• olsa + ama olmasa - değil tabiki

1|1
    0|0
  • Bu çok bence özellikle kol kısmı. Bundan biraz daha az kaslı ama daha çok baklavalı olabilir

0|1
    0|0
  • Harika

0|1
    0|0
  • Mikimmil 👍👍👍👍

0|1
    1|0
  • ya bence bu kadarı bile fazla kas yığını olunca berbat oluyor öyle hafif olcak kaslı

0|1
    1|0
    • Bence sen reelde pek görmemişsin kaslı erkek :D Bu adam tshirt giysin hastası olursunuz kollar omuzlar ;)

• Ya erkek kaslı güçlü olmalı. ya oranı düşük olcak ama kilosu da boyuna yakın olcak ki kütle olsun. Kucaında taşıyabilsin. Yeri geldiğinde

• Yok ya tiksinc geliyor bana kas yığınları hatta dalga bile geçerim yürüyen kas suna bak kendini yakışıklı zannediyordur bide buna bakan kızın da aklına emi falan diyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle olmalı http://i.hizliresim.com/rgpgAa.jpg en güzeli bu bide esmer tene güzel olur vücud beyaza değil.

1|1
    0|0
    • Paylaştığım resim daha estetik duruyo gibi

• budaha güzel =) emin ol ki onlar salakca ücgenci bunun gibi bu ücgen olmuyor canım benim farklı tarz en güzeli bu en begendim =)

• O vücut üst düzey bir vucüt yalnız hocam :D Baya uğraşmak lazım

0|1
    0|0
    • 3 Ayda ulaşılabilirmi hafif kaslı bir yapım var zaten

• 3 ayda bu vucutlar olsa ortalık kaslı adamdan geçilmez :D

• Sende haklısın

Yükleniyor...