Hayatınızda gereksiz bulunan kişiler var mı?

Hayatınızda gereksiz buluan kişiler var mı? onladan kurtulmk için neler yaptınız ya da neden yapamadınız?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söyledıgı halde utanmadan gelıp nasılsn dıye soran tandıklarım var. Sanki çok da önemli muhatap olmamız.

Hepsiyle en az iletişime geçtim. Onlar konusursa ancak konusuyorum. Yoksa Daha büyük sorunları başımıza gelecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gereksiz kişiler oldu.Bu kişileri hayatınızdan çıkarmanın en kolay yolu görüşmeleri azaltmak ve sonunda hiç görüşmemek.

0|1
    0|0
  • herksın hayatında gereksız bırılerı can sıkan bırılerı var ama bzen mecburen katlanmak zorundayız...

0|0
    0|0
  • Şu kız beni kesiyor diye hayatını geçiren insan her türlü bostur :D Hayatımda egosunu tatmin etmek isteyen cok kız ve erkek arkadaslarım oldu,sanırım laf yapıstırmayı biliyorum. :D

0|0
    0|0
  • Var sallamadim pek takmadim zamanla anlayip sanslarini fazla zorlamamaya karar verdiler canlarim

0|0
    0|0
  • suanda yok tum negatıf ınsanları hayatımdan atalı cok oluyor kurtulmak ıçın sadece suratlarına kankımde olsa cık hayatımdan dedım

0|0
    0|0
  • evet vardı bir zamanalr ama artık yokalr ben onları sileli çoooooook oldu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• war olmaz mı... hani kimileri yapışıyor yakana illallah ettiriyor... ama esnafım s.git diyemiyorum... yaşım 24 sacımda 5 tel ağardıysa birinin sebebi bunlardır:D

0|0
    0|0
  • Bizim buralarda bir laf vardır parası olmayan adam gereksiz insandır :) arkadaşlar arasında şakalaşma maiyetinde deriz genelde

0|0
    0|0
  • Yok gereksiz insnin hayatimda isi ne ? Hic sokmam ki cikarayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...