Bir saatlik ömrünüz kalsa ve 1 kişiyi arama hakkınız olsa kimi arardınız?

Bir saatlik ömrünüz kalsa ve 1 kişiyi arama hakkınız olsa kimi arardınız?Ama bir kişiyi arama hakkınız var,kimi arar ne derdiniz?

• Annem
    29% (4)29% (2)29% (6)Oy Ver
  • Babam
    14% (2)14% (1)14% (3)Oy Ver
  • Kardeşim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sevgilim
    50% (7)0% (0)33% (7)Oy Ver
  • Diğer
    7% (1)57% (4)24% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• babami arar bana olan güven ve destegi icin tesekkür ederdim. sonrada cekmecemdeki notlari gerekli kisilere ulastirmasini isterdim.

(babami aramak 5 dakikami alsa geriye 55 dakikam kalir her bir not 1dakika sürse 55 kisiye not yazarim böylece kime ne demek istiyorsam söylemis olurum gitmeden)

(:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Annem ve babami arayip helallik alirdim tek hakkim var ama iste annem babamdan benim yerime alir

2|1
    0|0
  • Eşimi arardım. Evli değilim ama kuru bir sevgilim seçenegini işaretlemek istemedim.

Son sözümü ona söylerdim, Her günü yarın ölecekmiş gibi yaşadıgım için Helallik almam gerekmiyor kimseden.

1|0
    0|0
  • seni arardım abla anket hazırla derdım anketlerini azraile götürürdüm o onlarla oyalanırdı nerden baksan 60 yıl ömrüm uzardı . . .

1|0
    0|0
    • :)))bu iltifatmıydı pek anlamadım yoksa hakaret mi:))))

• çok güldüm kardeşim ya sağolasın :)buarada vanlı mısın?vanlı çok arkadaşım var,cumhuriyet caddesinde az gezmedim:)

• vanlıyız , şanlıyız , kılıcı kanlıyız

Güzeldir cumhuriyet caddesi

Van'ın kenar mahallelerine gitmeyen herkes memnun kalır van' dan . . . =D

• eskiden aşık olduğum bir kızı arardım..

senle hesabımızı öbür tarafta göreceğiz

derdim.

1|1
    0|0
  • Annemi arayamazdım ne diyebilirim ki? Kadın zaten hasta. Yurt dışında ki abimi arardım son dakikalarda da yeri ve mekanın krokisini verirdim.

0|1
    0|0
  • eskiden çok sevdiğim ve halen unutamadığım kız arkadaşımı arardım herşeyi tüm çıplaklığıyla anlatırdım eğer en sonunda neden şimdi söylüyorsun gibi birşey derse çünkü öleceğim dye söylerdim tabi eğer o zaman ölmezsem işte o an bittiğim an olurdu :D

0|0
    0|0
  • maziden birini ve şıklardan herhangi birini... hesabım seninle mahşere kaldı derdim o birine...

1|0
    0|0
  • D: Sevgilim

0|0
    0|0
  • ANNECİĞİM hakkını helal et..

0|0
    0|0
  • tabıkı annem (: anneLer bambaskaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 1 kişi az 1 saat çok ben bir saatte 10 kişiyle konuşurummmmm :):)

1|1
    0|0
  • doktoru arardim öluyorum diye

1|1
    0|0
  • Annemi babamı arayıp hellalik isterdim çünkü hayatta tek kendime yakın hisettiğim kişi annem babam bilhassa annemden helallik dilerdim canım annemm.

0|0
    0|0
  • babamı arardım.

0|1
    0|0
  • "Seni sevdim,seviyorum,seveceğim" derdim...

0|1
    0|0
  • annem kardesim zaten yanimda babamida zaten hic gormesem daha iyi ya.eski segilimi amerikada ne yapiyor hic pismanmi beni dusunyormu diye bakardim

0|0
    0|0
  • Annemi arardım ...

0|0
    0|0
  • hocayı arardm..bana bi yasin okusun diye.belki bi faydası olurdu.

1|0
    0|0
  • Evdekileri arardım 1 saatte sülaleyle konuşurum zaten :)

0|1
    0|0
  • Yanımda değilse Annemi.

0|0
    0|0
  • mavişimi aradım tabikide :))

0|0
    0|0
  • Annemi ararım .

0|0
    0|0
  • Onu arardım. Öleceğimden falan bahsetmezdim. İyi olup olmadığını sorardım, iyi olmasını dilerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...