Kilo vermek ile ilgili bilgisi olanlar ilgilenebilir mi lütfen?

35 kilo verdim. şu an 70 kiloyum soyle bir 55 olmak amacım ama korkuyorum gitmez diye artık :(( eski usullerime devam mı etmeliyim yoksa daha mı cok caba harcamam gerek dostlar? Bu pazartesi spora baslicam insallah. Yazin da kaslarla ugrassam bitcek bu is ne dersiniz 2 ayda verilir mi 15 kilo? :(

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Iki ay için 15 kilo fazla. Cildin bozulur. Daha yavaş kilo vermelisin. 35 kilo vermişsin zaten. Çok zor bir şey başarmışsın. Aynen davam. Gerisi de gidecek. sporu ihmal etme.

1|0
    0|0
    • Tesekkurler efendim kilo cok olunca gidiyo hizlica ama tikandim gibi hissediyorum bir de sinav donemi yaza birakmak istemiyorum her seyi de

• bir yerde stop edince multi vitamin haplari öneriliyor diye biliyorum. ne işe yaradığını bilmiyorum ama! yanlış yönlendirmiş de olmıyım. yemeğini azaltma, vucudun az yemeye alışır. diyetten yorulduysan bir müddet bu kiloyu koruyup dinlene bilirsin. sonra yine hızlı bir şekilde zayıflayacaksın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Beliri bir seviyeden sonra kilo vermek zorlasiyor biraz.. ama o sürede verilir.. ilgili ve bilgili hocasi olan bir spor salonu bul ve derdini anlat ona. 2 ayda verdirir o kiloyu sana..

0|0
    0|0
    • Burdaki spor salonunun basinda kimse yok ya :D terkedilmis yazin giderim hocam olur insallah bir de kas yapmakla ilgili hicbisey bilmiyorum siz kaslı duruyosunuz nerden arastirabilirim onereceginiz yerler var mi

• Pt dersleri veriyorlar sosyal medya üzerinden..
      Faceden.. Baran Kalaycı veya İsacan Akhan. bunlar fitness modeldir özel ilgileniyorlar.
      zayiflamak ayri birseydir kas yapmak ayrı..
      zayiflamak için pilav yiyemezsin ama kas yaparken kütle. için pilav yemen gerekir.. o yuzden önce kilo verip o kiloyu korurken bir yandanda kas inşa etmeisin.. zor bir süreç.. Kolay olsa herkezde olurdu zaten :)

• Tesekkur ederim zor tabi :( ama insallah sonucu guzel olacak

• yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmisin en zorlu dönemi atlatmisin ve bu soruyu sormusun :) bu da eglendigini mutlu oldugunu gosteriyo sende biliyon askunda da nese :) tebrikler verirsin onuda 3 ayda falan

0|0
    0|0
    • Yok valla eglenmiyorum tabiki mutluyum verdigim icin Allah a sukur ama herkes diyo yok artik zor yok soyle diye ben ister istemez etkileniyorum sormak istedim

• Fazlası bile verilir..

0|0
    0|0
    • 50 olursam yasayamam ya :D

• Diyet tarzim degil ya ayrica 50 cidden ucuk bir kilo benim icin sagligimdan endise ederim o kadar hos degil yahu bir deri bir kemik sevmem olamam da zaten

• tamam fatura almazsan 55 yapalım o zaman :)))

• 35 kilo vermiş kızsın bir 15 mi götüremicen

0|0
    0|0
  • 2 ayda spor yapmadan 22 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Sporsuz zayiflama zayiflama degildir benim icin spor sart sarkmak var.

• Bende sarkma olmadı 98den 76 ya indim

• Sen naptin peki?

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 ayda 10 gider canım 15 bilmiyorum ama zor gibi 3 ay 15 için iyidir

1|0
    0|0
    • bir de yuz sknti sarkar diye korkuyorum hani

• Buz küplerini bez bir torbanın ya da ince bir posetin içine doldur eriyene kadar sür vucuduna ve dusunu soguk suyla almaya calıs

• Ya ben kaynar suyla yikaniyorum resmen :D soguk su da sicak su da ayni etki diye duymutum şok ya ikisi de

• 2 ayda 15 kilo çok sağlıksız.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim 3 ay nasil sizce

• Bak altını çizerek söylüyorum. Çok sağlıksız. Sağlığını düşünüyorsan 15 kiloyu 2 ay içinde vermek için uğraşmayın. Çünkü hemen verilen kilo hemen alırsınız.
      Amaa, illa yaza kadar kalmasın diyorsan sana ''Dezpack dukan diyeti'' öneririm.
      http://www.dez.gen.tr/

• Diyet yapmam felsefem her seyden ye az ye :D

• Artık daha zor olacak vücudun direnebilirde ama o hırsla verirsin sanki :)

0|0
    0|0
  • Neler yaptın vermek için kiloyu

0|0
    0|0
    • Kostum basket oynadim mesela bir zevkim vardı her gece yatmadan yogurda pulbiberi basıp yiyodum :D kilo verdirdigi aciklandi ayrica bayanlar yatmadan bir kase yogurt yiyin bel yaglarini eritir cilt guzellestirir bu da boyle bir animdi

• nasil verdin bu kiloyu

0|0
    0|0
    • Spor yaptim su ictim yesilcay daha var birsuru sey aslinda ama tiroit var bende meta yavas korkuyorum :(

Yükleniyor...