Hafta sonu Fenerbahçe-BEŞİKTAŞ derbisi var!

fb alexsiz BEŞİKTAŞ Q7 siz olacak nasıl bir derbi bekliyorsunuz skor tahminlerini alalım benim tahminin 0-0

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemler dürüst olursa fb 1-bjk 2

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Besiktas alacak maci ;)

0|0
    0|0
  • Kartal her zaman kanaryadan yüksek uçar.

0|0
    0|0
  • Tabiki fenerbahçe yener

0|0
    0|0
  • fener alır inşallah

0|0
    0|0
  • 3-1 bjk

0|0
    0|0
  • İkisini de seviyorum.

İkisininde karizmasını pç ettiler.

Not: Gsliyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçe 1-2 Beşiktaş...yada berabere...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin kadro kalitesi Türkiye'de hiçbir takımda yok,eğer kalitesini sahaya yansıtırsa bjk'yi sahadan siler,ama aykut kocaman faktörünü unutmamak lazım.

1|0
    0|0
    • pardon ama hangi kadro kalitesi kasımpaşayı yenemeyen kadro kalitesimi?

• akıllı insan,aykut kocaman faktörü diyorum, hala sen neden bahsediyorsun!Hem kasımpaşa'ya yenildi diye kadrosu kötü mü oluyor fener'in ? gökhan,yobo,krasiç,kuyt,sow,melreles,stoch gibi kaç tane oyuncunuz var? veya fernandes dışında hangi oyuncunuz Fener'de ilk 11'e girer? Geçen sene sizin takımın en iyi oyuncusu egemen'i saymıyorum ayrıca ;),

• şunuda söliyim,Fransa'da Lider durumda bulunan,her sene cl'de çeyrek final oynayan marsilya'yı aykut kocaman yüzünden son dk golüyle beraberliğe sevindirmiş takımız ;) gs'nin daha bırak puanı golü yokken avrupa'da 6 tane gol atmış takımız ;)..

• fener dünkü gibi oynarsa maçı 2 farklı kazanır ama tabi dünkü oyun herzaman olur mu bilnmez, herzamanki korkak oyununu oynarsa beşiktaş bi farkla alır

0|0
    0|0
  • maçta gol olur, 0-0 sanmıyorum, 3 -1 biter diye tahminim var.

0|0
    0|0
  • Bjk Alır

0|0
    0|0
  • fener dün bi coşkuyla oynadı ama inşallah berabere biter.

benden de bir not ; fanatik gsliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...