Verdiğim linkteki ayakkabı 28 yaşına uygun bir ayakkabı mı?

Bu ayakkabı yaşıma uygun bir ayakkabı mı? Fazla genç işi olmasından çekiniyorum, fikirlerinizi bekliyorum..

link

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• vavvv süper bir ayakkabı..kotlada güzel durur..al hemenn

0|0
    0|0
    • siyah kot, siyah koton panyolonla süper olur..ama bildiğin jeanle de olur..ayakkabı müthiş..benim eşim 30 yaşında ama kırmızı spor ayakkabısı var ne olmuş yani

• pantolon demek istedim..panyolon neyse:D

• tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo 28 yaşına neden uygun olmasınki.Bence zevkli bir seçim.Ben ayakkabıyı çok beğendim.Uygundur uygun...

0|0
    0|0
  • Bu ayakkabıyı o yaşta giymezsen hiç giyemezsin ama bu ayakkabıyı neyle giydiğin de önemli sonuçta

0|0
    0|0
    • uygundur diyorsun yani,peki ne renk kot giyer?

• Eevet bence çok güzel..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu sorunun gizli sorulmasından dolayı soran kişinin bayan olduğunu erkek arkadaşına hediye olarak alacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yanlış, erkeğim ama kimse öğrenemeyecek kim olduğumu:)

• :) Bunun daha kırmızısı var bende ve yaşım senden baya büyük . Niye takıyorsunuz ki kafanıza böyle şeyleri? Sevdiysen giy gitsin işte.

0|0
    0|0
  • abicim hoş bir adidas. bence al. hiç de hafif olmaz. sonucta casual kıyafette kullanacaksın.

0|0
    0|0
    • Hay o tarzı çıkaranın ben. Bu kadar karaktersiz bir giyinme tarzı olamaz..

• Değil.. Tikky ayakkabısı gibi bence. Sen gel beni dinle, bunu giy..

link

0|0
    0|0
    • o da guzelmis,

• 2-3 sene önceye kadar ne modeller vardı.. Ama 2-3 senedir model kabızı oldu ayakkabı sektörü.. Şöyle beğenemiyosun içine sinmiyor.

Ha bu arada da Beyazıt-Çemberlitaş'ta bulunan ''Kupa'' ve Bakırköy yeraltı çarşısındaki ''West'' Favorimdir.. Git bak..

• Üstüne 500 papel versen giymem bunu. Ama bence sen al, yakışır sana.

0|0
    0|0
  • fiyatıda süper

0|0
    0|0
  • Hem kotun hem kumaşın altına olur. Hep bunu demek istemişimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...