Özal'ın cesedinin bozulmadığı haberi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyrun link : link

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimileri durumu yağ dokusuna bağlamış ama nice şişman insan toprakta çürüyor...Açıklaması bu olamaz.Sizce ne olabilir?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• no comment.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sorduğun soru haberin içinde gizli işte bu "Her şeyi bilimsel açıklamak zorundayız ama bilimsel olarak açıklayamayacağımız durumlar var. Perdeler var. Bu perdeyi aralamak için bilimsel olarak çok uğraşıyoruz ama karşımıza başka bir perde daha çıkıyor. Alanımızın biraz dışında ama herkes biliyor. Eğer bir insan mağdur edilmişse, iyiliği dokunmuşsa 'şehit' ifadesini kullanıyoruz. Onlar korunuyor. Rahmetliyle ilgili bu kadar şey yapılmış. Düşünün, 'alelacele defnedilmiş' tarzında bir yaklaşıma rağmen Allah onu 19 sene nasıl korumuş görüyoruz." dedi.

0|0
    0|0
  • ortam doğrudan toprakla bağlantılı olmadığı, bir tür lahit içinde olduğu için, çürüme sadece hava temasına kalıyor. normal mezarlarda, kurt, yılan, börtü böcek çürümeyi hızlandırır. demek ki burada o tip bir ortam oluşamamış. bir de çinko bir tabuttan bahsetmişti haberlerde. onun da etkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Neden gövde bölgesinin çürümediğini açıkça anlatmış halbuki ama bir tatlı su kurnazlığı ile olayı çok büyük adamdı allahın adamıydı da yazık ettilere getirmişler :)

0|0
    0|0
  • rahmetliyi öyle sehit efsunlu seyit soyundan vs gibi ilahlastırmanın alemi yok gecler bilmez rahmetli sayın basbakanımz tayyip erdoganın bi alt wersiyonu idi

1|0
    0|0
    • onun önemi yok çürümemesi bir garip geliyor insana...kim olup olmadığı önemli değil.

• işte yag tabakası önlemiş çürümesini maglum rahmetlide yag tulumu gibiydi

• Ne alakası var ya...Ondan kaç kilo fazla olan kişiler çürüyorken o niye çürümüyor? mantıksız.

• Mevzu derin.

0|0
    0|0
  • saklanma koşullarını bilmiyoruz herşey olabilir

0|0
    0|0
  • Tam olarak nasıl gömüldüğünü de bilmiyoruz ama.

0|0
    0|0
  • yandaş medya.

0|0
    0|0
  • utanmasalar adamı evliya ilan etçekler ölüye bile saygıları yok

0|0
    0|1
  • şehitlerin cesetlerinin bozulmadığını biliyorum.

0|0
    0|0
    • öyle miymiş

• Ben bozulmuş şehit cesedi gördüm.Eeee?O çakma cesetmiydi?Ayrıca bozulmamasınıın nedeni ne? Daha sonra karnı acıkan bir canlı çıkarıp yesin diye mi o cesedi?

• ya basküler yorum yapmak için yorum yapmayın arkadaş. ben bu adama şehit olmuş demiyorum. sen her ölen askerin şehit olduğunu mu sanıyorsun ayrıca. kimin şehit olup olmadığını biz bilemeyiz gördüğün bozulmuş ceset şehit mi değil mi bunu biz bilemeyiz

Kızlar Ne Diyor 1

• Miyonlarca yıl çürümemiş kendisini korumuş dinazor kemikleri nasıl kaldıysa o da öyle kalmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...