Kadınlar futboldan anlamaz mı? Ümit Özat haklı mı?

kadınlar futboldan anlamaz mı? ümit özat haklı mı ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• ümit özat mesut yar'ın programındaydı gayet de güzel ve düzgün anlattı adam meseleyi. öyle ayaklanacak bi durum yok. adam kadınlar anlamaz demiyor erkekler kadar anlamaz diyor. çünkü erkeklerin hayatı futbol kadınlar bu kadar ilgilenmiyor diyor. ististanalar tabiki var ama çoğunluk böyle diyor.

bence haklı da. az çok futboldan anlasam da bir erkek kadar anlamam ve bir erkek kadar da sevmem futbolu. o diğer sporlardan biridir benim için hayatımın anlamı değildir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• anlariz tabi, yani erkeklerinde anlamayanlari var kadinlarinda.. bu futbole duygudun ilgi ile alakali.. ilgilenmezsen anlamazsin

0|0
    0|0
  • doğuştan top peşinde koşmadığımız için sizin kadar anlamayabiliriz ama bizde biliyoruz futbolu ve seviyoruz da..

1|0
    0|0
  • anlar niye anlamasın. 1 yıl okul takımında futbol oynadım. zaman buldukça ts maçlarına gidiyorum. maçları izliyorum. iddaa oynuyorum .=)

0|0
    0|0
  • ümit özat halt etmiş

0|0
    0|0
    • anlamadıkları belli soran 6gs li o kadar hatun kişi var ki erkekten çok hatun bu 6gsliler

• ben anlıyorum demedim ki , daha takımımın 11ini sayamam :))

amaa fanatik arkadaşlarım genelde fenevli oluyorlar :D

• Ümit Özat ahh ahh... :))

0|0
    0|0
  • Cogu kizlar anlamiyor anlamis gibi yapiyorlar erkeklerin gözüne girmek icin ama ilk 11 sorsan 3 tane oyuncu sayamazlar veya ofsaytin ne oldugunu bilmezler ben sahsen cok komik buluyorum :D

0|1
    0|0
  • Tv em deki kadinlarin sundugu futbol programini izle bukadar sacmalayamaz bir insan futbol askimdan soggudum

0|0
    0|0
  • ya ben ya bennnnnnn

0|0
    0|0
  • Anlayan var.

0|1
    0|0
  • fanatik beşiktaş taraftarıyım ve ofsayt nedir biliyorum ha bide 4 tane bjk formam var :)

0|0
    0|0
  • Anlıyoruz.

0|0
    0|0
  • bence bayrağı ümite kaptırırsın ekinok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• link

Ümit Özat kadınlar futboldan anlamaz demedi,erkekler kadar çok fazla anlamazlar dedi

0|0
    0|0
  • ya aslında anlıyorlar ama ofsayt kuralı hakkında ek ders yada özel hoca olayına girseler dijitürk yüniversitesi maratonoloji bölümüne çok rahat kaydolurlar.

0|0
    0|0
  • ümit özat kadınlar futboldan anlamaz demedi... çarpıtmayın lafları... ümit abiyi desteklediğimi söylemek istiyorum buradan...

0|0
    0|0
  • Tüm genellemeler yanlıştır. (bu da dahil)

0|0
    0|0
  • Bazıları anlar bazıları anlamaz ama''kadınlar futboldan erkekler kadar anlamaz'' genellemesi doğru değil.

Ümit Özat'ı haksız yapan da o laf.

0|0
    0|0
  • anlarlar

0|0
    0|0
  • Anlayan da var anlamayan da

Genelleme yapmak mantıksız.

0|0
    0|0
  • Haklı :)

0|0
    0|0
  • kim meraklıysa o anlar ben mesela anlamam.

0|0
    0|0
  • adam haklı beyler dagılın...

0|0
    0|0
  • Ümit ozatı dikkate almıyorum ama kadınların %99 u anlamazlar.

0|0
    0|0
  • Rasim ozanla karsılıklı proğrama basladı ya anladım ümit adam değilmiş

0|0
    0|0
  • Kadınlar dünya kupası bile var neden anlamasınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...