Bu davranışları hakkında ne düşünüyorsunuz, çelişkili değil mi sizce de?

CHP gençlik kollarının antakya da esad'a destek mitinginden bir kare... Hem uçağını düşürene vatandaşını öldürene destek çıkıyor tayyip birşey yapmayınca korkak diyor, birşey yapınca savaşa hayır diyor..bu davranışları hakkında ne düşünüyorsunuz? çelişkili değil mi sizcede?

not:chp yada akpli değilimm..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Özetle anlatmak gerekirse verilen destek Esat hükümetine değil verilen destek Suriye halkına ama muhalif olarak adlandırılanlar birer kana susamış teröristten başka bişey değil bu yüzden Suriye'de demokrasi yolu silahlı çatışmalardan değil özgür düşünce ortamının olduğu meclislerden geçer o yüzden CHP muhaliflere karşıdır. Ve. Dahi muhalifleri haklı görmek bizim içimizdeki pkk yıda meşrulaştırmak olur pkk da kurulu düzene karşı anarşist tepki içindedir muhaliflerde Ayrıca savaşa hayır deniliyor çünkü ortada hiçbirşey yokken savaşa girmenin bir manası yok işte. Uçağımız düştü top mermisi düştü bunlar sadece olayı meşrulaştırmak için yapılan safsatalar.biz Suriye ordusu kadar muhaliflerdende zarar görüyoruz. Sınır kapılarını ele geçirdiler.sınırda ticaret nerdeyse bitti . Ayrıca insanlarımızı kaçırıyorlar sınırda sıktıkları mermiler türkiyede onlarca insanı yaraladı bugüne kadar neden onlara tepki gösterilmedi hepsini geçtim daha dün biz mavi Marmara diye bi katliama göz yumduk askerin başına çuval geçirildiğinde. Sustuk ozaman meclis tezkere çıkaramıyormuydu o zaman. Türkiye güçsüzmüydü hayır bunların tamamı danışıklı dövüş o yüzden böyle pis bir oyuna giripte vatan evlatlarının şehit olmasını izlemek yazılır günahtır. Suriye bizim kardeşimizdir biz niye büyük devletlerin çıkarları için kardeş kanı dökelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yarın öbür gün başka ülkeler de sana göre bölücü olan örgüte özgürlük savaşçısı, muhalif güçler (ki birçok ülke diyor zaten) başın ağrımayacağına inanıyorsan elalemin içişlerine de totonun yettiği yere kadar burnunu sokmaya devam edebilirsin. aksi halde sonu hüsran olur

1|0
    1|0
  • boş konuşuyoruz... çelişkli ya da değil... -ikisi de birbirinden beter- elimize hiçbişe geçmeyecek. "problem-nedir" arkadaşın da söylediği gibi, herşey için çok geç...

1|0
    0|0
  • Bu ne yaman çelişki? ama biz alıştık, Bir kişi ne kadar akıllı, ne kadar mantıklı olursa olsun o partide yöneticiliğe soyundu mu adam sanki 180 derece dönüyor, artık mantıksızlık başlıyor. ne hikmetse, bu işte bir keramet var ama ben anlamıyorum

0|0
    0|0
  • parti içi görüş farkı.

1|0
    0|0
  • Her parti içerisinde farklı düşünenler olur.

1|0
    0|0
  • eleştiri-muhalefet işte adı üstünde :)

0|0
    0|0
  • siyaset ile ilgilenmiyorum ama burada çelişki var söylediklerinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tayyip suriyeye bulasacagina once pkkya baksin!

1|0
    0|0
Yükleniyor...