Galatasaray formamı zarar görmeden nasıl yıkarım?

Öncelikle bugün UEFA Avrupa Ligi´nde iyi bir mücadele veren Fenerbahce´yi tebrik ediyorum :) Evet arkadaslar Formami yikamak istiyorum, fakat camasir makinesinde yikamak istemiyorum ne olur ne olmaz.. Siz nasil yikiyorsunuz? Simdi den tesekkür ederim arkadaslar

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Formayi üstüne giy.banyoya gir.dusun suyunu ten sıcaklığına ayarla.forma ile birlikte sende yıkan.bol şampuan ile yıkan mıs gibi koksun o güzelim renkli forma.daha sonra islak islak yatağa geçip yatım deme kuruyana kadar sokaklarda gez:):D(her dert bitti o mu kaldı at makineye yıkansın ya)

0|0
    0|0
    • üzerimdeki sadece bir forma degil ayri zamanda bir seref bir namus bosveremem ama yinede tesekkürler yorumun icin

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle bugün UEFA Avrupa Ligi´nde iyi bir mücadele veren Fenerbahce´yi tebrik ediyorum :)

yukarıdaki sözü yazdığın için teşekkür ediyoruz eğer yazmasaydın çöpe at derdim ama sıcak ayarını düşür öyle yıka

0|0
    0|0
    • Fanatik Galatasaray�liyim ama böyle günlerde Galatasaray, Besiktas, veya herhangi bir takim degil de sadece Fenerbahce�li olmak yakisir bizlere. Tavsiyen icin Tesekkürler

• rica ederim.. umarım istediğin sonuca ulaşırsın saygılar

• soğuk suda elle yıkaycan

0|0
    0|0
    • sabun veya deterjan kullanabilirmiyim?

• ter kokusunu soğuk su tek başına giderecekse yıka . bi kova suya bulaşık deterjanı dök sabunlu su yap formayı kovaya batır çıkar batır çıkar. Çamaşır deterjanı ellerde acayip bi şey bırakıyo (tarifsiz ) ha bide formayı düşük ayarda ütüle

• Tesekkürler

• Kuru temizlemeye ver.

0|0
    0|0
  • o forma teriyle dolaba asılır...

0|0
    0|0
  • düşük sıcaklık ayarında yıkama yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.