Kızlar neden sevgilisiyle kavga etmeye bayılıyor? genlerimizde mi var acaba:)

yaa ben br hafta didişmeyim allahım yarabbim arıyorum bir bahane bulsamda kavga etsem die..garip bişey tartısınca kavga edince kendimi rahatlamıs hissediorum herkesdemi böle yoksa tek cins bn miyim:D

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Cins olan sen değilsin çoğu kızlar senin gibi:)bazen g... Tavan yapıyor erkek de bağırıp çağırıp küfür etti mi tavandan tabana düşüş yaşıyorsunuz buda sizin hoşunuza gidiyor:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tabi bulmussun mazlumu canin istedikce mazlumu getirin diyorsun kizlar kendi aralarindada kavga ediyorlar cok tuhaf yaratiklarsiniz siz ya gercekten

0|0
    0|0
    • mazlummu sevgilimmi ahhahahaha::D:D:D

• Tam sopalıksın

0|0
    0|0
  • Tek sensin

0|0
    1|0
  • ayrılma nedeni

0|0
    0|0
  • yok yokk tüm kadınlar tartışmak için yaratılmış bu şekilde programlanmış bi kere de tartışmadan ok diyen birini görsem tamam bu dünyanın sonu gelio derim

0|0
    0|0
  • İşiniz gücünüz yok, yapacak başka şey bulamıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • tek cins sen oluyosun galiba ama iyi cins kızlar sewgilileriyle kavga ederk ilişkiyi renklendirmeye çalışıyolar sanırım benim tespitim bu.:)

0|0
    0|0
    • bencede hep canım cicim nereye kdr:d

• yani bi yerde katılıyorum ama kız mileti bunun ayarını pek tuturamıyor azından bi laf çıkıyo sonra geri adımda atmıyor çok gururlu ya boşu boşuna bitiyor yani..

• bu kızların bir hobiside ondan :)

0|0
    0|0
  • her yerde kavga ediyoruz zaten kız erkek farketmez bizim genlerimizde var kavga etmek didişmek

0|0
    0|0
  • Alayiniz hasta sizin

0|0
    0|0
  • Hoşlarına gidiyordur ya.

0|0
    0|0
  • ondan snra çizgiyi geçiyonuz tabi.sktri çekince ağlıyosunz ama :D

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı.

0|0
    0|0
  • arızaya baglamıssın

0|0
    0|0
  • Sonra evlenince roller değişiyor bunuda hazmedemiyosunuz.

0|0
    0|0
  • alışkanlık yada davranış özelliği yüzünden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya benim sevgilimde sökmüyor maalesef, sinirimi cikartsam ben zararli cikiyorum sonunda, kavgada iiiiiiyice uzuyor, o yüzden ben yillar icerisinde bu huyumdan vazgecmeyi ögrendim artik uslandim, mecburiyeten :D:D

0|0
    0|0
  • Eleman kıyamıyor, ay uy acıdı mı yapıyor, halbuki sağlam çaksa bir iki tane bak bakalım ne oluyor.

0|1
    1|0
  • bazen oluyo sinrimi ondan çıkarıyorum ama bıkarsa şaşırmam çok yüklenmesek iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir derdim olmadı.

0|0
    0|0
  • Hemcinslerine gösteremedikleri efeliği sevgilisinde yapıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...