Kapat

Kimsenin bilmediği sırlarınızı paylaşma ihtiyacı duyduğunuz oldu mu?

Her insanın kendine sakladığı bir sırrı vardır muhakkak.Sadece kendinize özel sakladığınız sırları bir gün birisiyle paylaşma ihtiyacı duyduğunuz oldu mu?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben her kız arkadaşıma ilişkide belli bir süre geçtikten sonra "Senin hakkında kimsenin bilmediği birşey var mı? Bu çok sıradan söylemeye bile gerek görmeyeceğin kadar önemsiz genel birşey veya çok özel birşey olabilir ama illaki özel olması da şart değil ama kimsenin anne baba kardeş ve yakın arkadaşının bilmediği sadece senin bildiğin birşey olmalı" diyorum.

Genellikle yok senin var mı cevabını alıyorum

Benim cevabım

"Ben WC''de büyük tuvaletimi yapacaksam çırılçıplak soyunurum. Kıyafet olunca bana sıkıntı basıyor" diyorum. ASLINDA BU TAMAMEN YALAN :)

Bir kız arkadaşım "Ben saçlarımı hiç taramıyorum saç telim dik olduğu için sürekli fönlü gibi dümdüz kalıyor" demişti.

Bu cevap benim almak istediğim ona dair kimsenin bilmediği birşeydi ve sorumun cevabıydı ama genellikle YOK BÖYLE BİRŞEY OLSA SÖYLERDİM cevabını alıyorum ama benim onlara söylediğim bu WC yalanına bütün kızları inandırdım ve hepsine komik geldi.

Biliyorum senin sorunun cevabı değil ama bu soruyu görünce bunları yazmak istedim

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 20

• Her Insanin sirlari var yok diyen cikarsa kendini kandirma diyorum.

Ben kimseye Güvenmem kendimden baska ve karsimdaki Kisilere Güveniyorsam, onlara verdigim degerden ötedir.

Sirlarimi en iyi sekilde nasil Paylasiyorum hic zarar görmeden Piskologa gidiyorum icimde beni rahatsiz eden herseyi Konusuyorum. Simdi belki hasdasin diyeceksin alakasi yok Gizlilik oldugu icin.Doktorlar hic bir sekilde Sirlarini baskalariyla Paylasmaz Yasal acidan Suc.

Cevrenizde en iyi Dostum Arkadasim Kardesim dediginiz kisiler yeri geldiginde Sizleri Sirlarinizla Vuruyorlar o yüzden en iyi Seim Doktora anlatmak...

0|0
    0|0
  • Bazı şeylerin yükü bir insanın kaldıramayacağı noktada olabilir.

Söylemeye söylemeye içinde tutarsın ve başka kimsenin ne düşündüğünü bilmediğinden sadece kafanda kurduğunu gerçek sanırsın.

Paylaşmak, erdemdir.

0|0
    0|0
  • sir paylasilmaz. paylastigin zaman gün gelir bir gün paylastigin kisiyle aran bozulur seni paylastigin yerden vurur dikkat et sende.

0|0
    0|0
  • evet ama paylasmamalisin cünkü sirrin sendeyken senin esirin o disariya gittimi sen onun esiri olursun

0|0
    0|0
  • Çok oldu. Hala da var. Saklamak zorunda olduğum çok ağır şeyler var.

0|0
    0|0
  • Hayır O Sır Hala Bende Bile Bir Sır.

0|0
    0|0
  • İki kişinin bildiği sır değildir.

0|0
    0|0
  • var ama hiç tanımadığım birileriyle paylaşmak isterim. mesela sırbuddy olalım mı senle ?

not: ciddiyim ne dıyon ?

0|0
    0|0
  • Söylersen sır olmaktan çıkar. Gizli kalması daha iyi.

0|0
    0|0
  • tabiki insan konusmadıkca taşdan ne farkı kalırki

0|0
    0|0
  • yok olmadı ama olmasını isterim,o yüzden var mısınız benimle bir yemeğe:)

0|0
    0|0
  • Sanalda anlatabilirim sırlarımı içimde tutacağıma.Rahatlatır mutlaka

0|0
    0|0
  • neden paylaşayımki anlatınca bi özeli kalmaz

0|0
    0|0
  • Oldu, evet.

0|0
    0|0
  • adı üstünde sır yaa bırak sır kalsın :)

0|0
    0|0
  • çok gizli devlet sırları var :)

0|0
    0|0
  • evet ihtiyaç duydum ama anlatacak birini bulamadım henüz (güven) konusunda ;)

0|0
    0|0
  • yok benle mezara girsin o sırlar..

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • ben sırlarımı söylüyorum herkese

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen oldu ama adı ustunde sır anlatamamk gerek.bazen ınsan anlatım uzerımden bı yuk kalksın rahatlım falan dıyo ama .. ıste cesaret edemedım hıc bı zaman

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|1
  • hayir.

0|0
    0|1
  • Hic tanımadığım birine.anlatırım :)

0|0
    0|0
  • Paylasmam.

0|0
    0|0
  • Öyle herkese her şeyini anlatan birisi değilim.Ama kardeşim hakkımdaki her şeyi bilir.

0|0
    0|1
  • Bak seninle paylaşıyım 15 yaşıma kadar altıma işedim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...