Barfiks Çekmek?

Rahat 10-15 şınav çekiyorum da bir türlü kollarım barfikse yetmiyor. Kendimi kaldıramıyorum. Önerebileceğiniz egzersizler var mı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Barfiks için koldan ziyade güçlü bir sırt, kanat kombinasyonu gerekir. Bir iki taneden başlarsan ikinci, üçüncü antremanda bu sayının arttığını göreceksin.. Zorla, zorla, tekrar dene.. Zamanla 20-30 barfiks çekiyor olacaksın. Hiç çekemiyorsan sırt, kanat çalış dicem ama bayansın testosteron sınırlı, o yüzden ne kadar gelişir bilmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• benden cokcekıyon helall

1|1
    0|0
  • vay anasını 15 tane rahat cekiyo kıza bak :D ben spor yaparken 50 felan buluyodum fakat şu an bile ben max 30 rahat 20 bana yakınsın nerdeyse l*n :D :D

1|0
    0|0
    • Boksörüm.

• benim 7 yaşından 19 yaşına kadar bayan boxer arkadasım var o zor cekiyo 15 box taktik işidir bilek degil :D

• Yarım çekebiliyorsan , yarısında asılı durmaya çalış :D

1|0
    0|0
    • Güzel Tavsiye..

• ben eskiden şişkoydum hatırlıyorum öyle alışmıştım, motivasyon videoları izleye izleye birde senin gibi box'a gitmiştim 2 sene yeni braktım crossfite yazıldım şimdi vücüt yapmaya çalışıyorum :D

• 15x5 yaptığım oluyor barfix şu an , yarım barfixle başladı bunlar :D

• googleye barfiks çekemiyorum yaz. gerekli yardımcı bilgiler çıkacaktır kardeş :)

1|0
    0|0
  • Sınavı nasıl cekiyon tam nizami mi yoksa az inip kalkiyon mu

Barfiksi nasıl yapmaya calisiyorsun

1|0
    0|0
    • Evet. Tam, nizami.

• Ters bir şekilde tutunmuyorum sopaya. Düz tutarak, kendimi yukarıya çekmeye çalışıyorum.

• Ellerin omuz genişliğinde olsun sandalyeye çık sonra kollarına asılarak in aşağıya negatif barfiks çek

• düzenli olarak hergun cekebilrdigin kadar cek. tıkandıgın zaman sal kendini asagı durabildigin kadar da asılı dur bunu hergun tekrar et işe yarar :)

0|0
    0|0
  • sana yaramaz barfiks ne yapacan barfiksi

0|0
    0|0
  • Barfiks Çekemeyip Şınav Çekiyorsan O Şınavda Bir Sorun Var Çekemiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asili kal yavasca sal kendini.. cekme sureklu sal zamanla gucun articaktr. Ben şu an 12x3 yapabiliyorm ilk baslarda hic cekemydum

1|0
    0|0
Yükleniyor...