Göbek yağları kaç ayda erir?

Yaklaşık 2 aydır spora devam ediyorum, haftada 3 gün olmak üzere. Her sabah 2 yumurta, her akşam 300 gram light yoğurt, her gece yaklaşık 300 ml light süt. Pirinci, ekmeği hayatımdan çıkarttım. Boyum 1.50, kilom 44. Sadece gobek kısmımda yağlanma var. Bu şekilde kaç ay sürer?

0|0
14|45

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah ve akşam yemeği öncesi : 1 omega3 vede 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı iç, ben uguladım 1 haftada 2 kilo verdim.

Omega 3 olsun olmasın : şekeri, kolestrolü, tansiyonu dengeliyor, aç karnı yağ yakıp, tok karnı alınınca kilo yapıyor ve gözlerede faydalı, damar tıkanıklılığına, damar sertliğinede faydası var.

Çörek otu yağı : ölüm dışında , başta kanser çeşitleri olarak, akabinde her türlü rahatsızlığa iyi gelmekte ölüm harici !

S. a. v. efendimizde hayattayken tavsiye etmiş. saç bakımı, cilt bakımı, ameliyat izi ve kırışıklıkların en aza inmesi, metabolizmayı güçlendirmesi vb.

Mutlak kullan, çörek otu ve zeytin yağını vede omega 3'ü ömür boyu kullan. kalp doktor bana kullan dedi sağlıklı olmama rağmen.

1|0
    0|0
    • Özele gelirmisin bre senden destk almak istiyom

• Kilo yapmiyacagina emim misin

• Aç karnı alınınca yapmaz, tok karnı alırsan yapar.

Kalp doktoruna sordum omega 3'ü mutlaka kullan dedi rahatsızlığım olmamasına rağmen.

Çörek otu yağını netten araştır ve hakkıyla anla kullanmanın faydalarını :).

Esas olansa aldığın kaloriyle yaktığın kalori dengesini bilmen ve ona göre vede vücudunun ihtiyacı olan besin ve vitaminleride yeterli alırsan o zaman dengede kalırsın yoksa yap boz oyunu gibi kilon değişir.

Ama kafaya 2-3 kilo fazlayı takma devede kulaktır takıntı yapma :).

Erkekler Ne Diyor 44

• şaka gibi 1.50 boy tam bana göresin ben 1.69 boyundayım ve 91 kiloyum..103 kilodan düştüm.. şimdiki hedefim 80 olmak.. sonra 67 olmak..

0|0
    0|0
  • Bir kaç ayda eser kalmaz

0|0
    0|0
  • Gobek zor iş daha 40 firin ekmek yemen lazim :D

☆tilya kürünü dene bir çeşit çay yapımı kolay
    ☆L-carnitin diyede bir ilaçvar yag yakimini arttiriyo sporcu mazemesi
    ☆Bide göbeğindeki yağ değil su olabilir gun icinde az su icersen vucut su toplar ve sana gobek gibi gelir o günde en az 2-3 litre su icmelisin ve duşuk sodyum diyeti yapmyapmalisin.(diyeti zor gelirse tuzu azaltmayi dene )
    -Bol şans :))

0|0
    0|0
  • erimezzzzz, o yapıştı bir kere oraya. alış artık onla yaşlanacaksın :D

0|0
    1|0
  • bu anatomine yaptığın spora göre değişir. Sporcu korseleri var karın bölgesinin aşırı terlemesini sağlıyor antrenman esnasında onu tak sonuç alırsın ama 3 saat dursun

0|0
    0|0
  • bayagı zayıfsın yterli bence :/ gizliden foto koy bakalım

0|0
    0|0
  • göbek yağları bir kadında optimum düzeyde olması gereken yağlardır. Çünkü optimum düzeyden minimuma kadar düşerse kadınlık hormonundada düşmeler gözlenebilir. Ayrıca 44 kilo ve 1.50 boyunda olmanız zaten aşırı derece zayıf olduğunuzu göstermez mi?

0|0
    0|0
    • Vücudumdaki yağ -1.8de.
      Kas -1.6da.
      Tek istediğim yağı bu düzeyde tutup kası 0a yaklaştırmak.

• Amacım kilo vermek değil. 50 kiloya kadar çıkabilirim. Bunun bilincindeyim. Zaten yağı tamamen kısmış değilim. zaten vücutta yağ olarak depolandığı için sorun olmayacak. Protein alımımı arttırdığımı belirttim soruda zaten. Yazdıkların için teşekkür ederim. :)

• Yağ -1.8 de derken ne demek istedin?

%1.8 değilde ne? Anlamadım.

• Bu göbek zittin sene erimez.

0|0
    0|0
  • Yiyeceklerin cok duzenli yarim mekik ve bacak cekme islemleri 1 ay icinde cok duzenli bir karna sahip olmani saglar

0|0
    0|0
  • göbek yağları en zor eriyen yağlardır. bence çok yüklenme göbeğe aksi halde spordan soğursun. sen kilo vermeye bak. kilo gittikçe göbekte erimeye başlar ama tamamiyle gitmesi 1 yılı bulur. çünkü ben 6 ayda eritemedim.

0|0
    0|0
  • Baya sürer

0|0
    0|0
  • bölgesel erime diye birşey yok, göbeği eritecem diye vucudunu bozabılrsn. Yağlar için yogurta devam et ve mekik çek.

0|0
    0|0
    • bunu size kim önerdi? Pirinçi değil yağı çıkar haytından. Kilolu musunz bilmiyorum ama kilol odeğilsenz yağ yakıcı olarak yogurta devam edın ve yağ yakıcı yiyecek ıcecek tuketın bunun dısında yagdan uzak durun ama yemeyı ıcmeyı kesmeyn ve es gecılmemesı gereken nokta spor. yagdan uzak durup sadece mekıklede az bır gobegı halledeblrsnz

• intertteki 8 dk lık hareketi günlük düzgünce yaparsan 3-5 ayda yerir hemde istediğini yiyerek ama yapmak imkansız çunku çok yorucu

0|0
    0|0
  • Eğer kas yapmak değilse amacın ki değil büyük ihtimalle. Haftada 3 gün çok az. 5 gün gitmelisin en az.

0|0
    0|0
  • 36 aya kadar kesin çözüm.

0|0
    0|0
  • iki ayda coktan eritmen gerekirdi birşeyleri yanlıs yapıyorsun sanırım

0|1
    0|0
  • En az 20 gün falan gerek oda çok sıkı sporla.

0|0
    0|0
  • ne kdar oldguna bağlı göbeginin. normal şartlarda 1 bucuk ayda eridigini hissetmen gerek daha iyi anlamak için önce ve sonra yap

0|0
    0|0
  • yağın boyutuna bağlı yüzde kaç yağ oranın o önemli

0|0
    0|0
  • Light ürünler yerine yarım yağlıları tercih et

0|0
    0|0
  • Bu Konuda Profosyonel Degilim Ama Sen Yemekten Kısma Sadece Spor Yap Normal Yemegini Ye Cünkü Sen Yeterince Zayıfsın Yemekten Kısıp Spor Yaparsan Kendine Cok Fazla Zarar Verirsin Sadece Sporunun Yap Bence :)

0|0
    0|0
  • En az 2 sn vermeniz gerekiyor bende fitness yapıyorum :))

0|0
    0|0
  • Ekmek ve abur cuburu sıfıra indir max. 3 ay da sıfır beden olursun

0|0
    0|0
  • 5 ay 4 gün de

0|0
    0|0
  • Üç ay

0|0
    0|0
  • Çok ay sporu ile düşünme spor senin hayatinin parcasi olmali

0|0
    0|0
  • Göbek bölgesi 6 aydan sonra yanmaya başlıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Mekik plates yaparsan sikilastirirsin

0|0
    0|0
  • 1,5 ay içinde diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • L - carnitin ve mekik çek bol bol. Sebzeyi arttır. yumurtayı bir e düşür.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 14

• Yediklerin yanlış doğru dürüst beslenmelisin. Light yoğurt, süt, 2 yumurtadan aldığın proteinle ömür geçer mi? Uzun süreli düşün hayatın boyunca bunları yemeyeceğine göre daha doğru dürüst beslenebilirsin bence.. Hayatından beyazları çıkarark başlamışsın ama bu yeterli değil sağlıklı yağlar tüketerek (zeytinyağı, hindistan cevizi yağı ) Sabahları yumurta yanında bir dilim az yağlı beyaz peynir salatalık domates yiyebilirsin mesela.. Sabah ve öğle yemeklerini kuvvetli yiyip, akşam yemeğini hafifleterek bile istediğin sonuca ulaşabilirsin. Ve tabi düzenli sporda yapman gerekir. Ama emin ol eğer diet yapmazsan tek başına sporla asla karnından kurtulamazsın.. Kolaylıklar

0|0
    1|0
  • bir erkekle tanış , değil göbekerimesi anoreksiya olursun :)

0|1
    0|0
  • Yağ oranın kaç?

0|0
    0|0
  • Bu tarz yaglar nemli ortamları sever ve...

0|0
    1|0
  • Ekmek yemeden diet yaparsan yag yakmazsin kas yakarsin. Kilo vermis gorunursun ama bingil bingil olursun. Sabah ogle aksam bir dilim bile olsa ekmek yemen lazim

0|0
    0|0
  • Yakında zafiyet geçirirsin az kalmış.

0|0
    0|0
  • domates suyu iyi geliyomuş. :)

0|0
    0|0
  • Benimki 18 sdenedir erimiyor :)) Dahada ne zaman erir bilmiyorm :)

0|0
    0|0
  • Zayıflama fazla ya.. Bu kilo az bile daha zayiflarsan anoreksiya olursun

0|0
    0|0
  • Pilates yapsan spor yapsan ve böyle devam beslensen daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • 10 ay

0|0
    0|0
  • Boyun 1.50 mi?
    Süt iç biraz

0|0
    1|0
  • Boy ve kiloyla kaç gram yağın olacak Allah aşkına, bence 3-4 kilo al zayıfsın

0|0
    0|0
    • 6 kilo alacağım. Ama kas olarak.

• Kilon cok iyi boyuna gore ne gobegi var ki sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...