Rüyamda Suriye sınırdaydım savaş çıktığını görmüştüm

1,5hafta kadar önce istihare namazına yatmıştım bişey için..rüyamda suriye sınırdaydım savas çıktıgını görmüştüm..dün de duydumki suriye-akçale vs top olayları olmuş .şok oldum bune demek sizce..ben ordan kaçıyordum ve bi boş otobüse bindim.ltfn samimi yorumlar yaparsanız sevinirim

Güncellemeler:
girdigim bir snav sonucu hakkımda hayırlımı olcak diye yatmıştım ltfn gsel yorumlar yapın yapacaksanız

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyan çok etkileyici değil. Ortada hiçbir belirti yokken Suriye ile bir gerginlik yaşanacağını görseydin etkilenirdim. İstihare rüyalarına inanma. Hele hele istihare ile hayatına yön verme. İstihare rüyalarını islami yönden araştırdım. Tamamen batıl olduğunu öğrendim. Batıl olduğunu ilahiyatçılar söylediği gibi, önemli islam ulemalarından sayılan biriyle de telefonda bu konuyu konuştum ve adam çok sinirlendi. Böyle şeylerin islam adına uydurulduğunu anlattı. İstihare namazının olduğunu, "istihare"nin hayırlısını Allah'tan dilemek olduğunu anlattı. Önemli birşeye karar verince iki rekat namaz kılıp "Allah'ım sen hayırlısını ver" diye dua etmek olduğunu anlattı. "Hepsi bu" dedi. Yok yeşil-beya görünce şöyle, siyah-kırmızı görünce böyle... daha neler. uydurma bunlar. Halk arasında yayılmış bir batıl inanç bunlar. Peygamberimiz, "Namazdan sonra aklına ilk geleni ve kalbine yatanı uygula" demiş. Rüyadan hiç bahsetmemiş. Namazdan öncede istişareyi önermiştir. İstihareye yatmak diye birşey yok. İstihare namazı kılmak ve ardından dua etmek var.

0|0
    0|0
    • Bunu da insanlara anlat ve batıl şeylerle hayatlarına yön vermesinler. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel yorum ? Savaşın neresinden güzel yorum yapacağım ki ? Neyse diyelim devam edelim..

O zaman; Umarım hakkında hayırlısı olur..

0|0
    0|0
  • bence bunun cevabını burda arama.bilgili kişilere danış istihare çocuk oyuncağı değil bilmelisin.

0|0
    0|0
  • müneccim misin ne :)

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 24 nie sordun ki oldukca olgunum merakettgn buysa:)

• rüyama ne yorum getriosun peki.buarada teşekkr edrm

• Ruyada ınsanın bır yerde olması onemli değil zaten ruya olduğu ıcın mutlaka alakan yoksa bıle orda olduğunu hısedıyosun.Senın durumun suna benzıyor savas çıkartıcaklar ama karsılık gelmeyecek , savaşa ve daha uzucu olaylar olmayacak. senınde sınavın belkı umutsuz gececek ama beklediğin sonuc çıkmıcak daha güzel sonuc alacaksın hayırlı olacak yani.

tamamen budur Durum.. Bu arada savaş çıkmıcak zaten özür dilediler..

• doğru çıkmış demekki rüyan.tezkere çıktı savaşa giricekmişiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bi daha yat istihareye, sebebini ögren de gel. bize de söyle.

0|1
    0|1
  • ne için yatmıştın

0|0
    0|0
  • suriye sınırında olduğunu nerden anladın bende onu anlamadım suriye sınırından bir kaç kez geçtim daha önce ama şimdi anlat nasıl biyer yer deseler hiç birşey anlatamam

0|0
    0|0
    • rüya işte öyle diolar suriye falan diye.normalde gtmedim bende ztn hç

• hm rüyan gerçekleşme yolunda hazırlanalım bence

• Soruya soruyla karşılık verdim kusura bakma ama istihare namazı ne?

1|0
    0|0
  • ne için yatmştın ki istihare namazına savaşı gördün

0|0
    0|0
    • savaşla evlenecekmiyim diye yatmıştır

• grdgm bi sınavn sonucu hakkımda hayrlımı olcak diye

• hııı bunu bilgili birine sormalısın gerçekten.ama suriye savaş filn ürkütüyo insanı hyrlısı olur inşallh

Yükleniyor...