Alex'siz Fenerbahçe çok garip

arkadaşlar alexssiz fenerbahçe bana çok garip geliyor sahada onu gööremeyince ne gol olduguna sevinebiliyorum nede başka birşeye.. şampiyon olsak yine sevinmem koyu bir fenerbahçeli olarak.. ne zaman geçer bu psikoloji?

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• özelikle kornerlerde gözüm onu aradı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• evet ya ben de o durumdayım şuan seni çok iyi anlıyabiliyorum içinde saçma sapan bi his var adını koyamadığın bi his

1|1
    1|1
  • Bunun için bu kadar utanmana gerek yok ki :(((

0|0
    0|0
  • dogru değilmi samet?

1|1
    1|0
  • Aynı şeyi ben de hissediyorum :'( Artık rakamları 10'suz sayıyoruz...

1|0
    0|0
  • gözüm her pozisyonda kralı arıyor:(

1|0
    1|1
  • alex in daha önceden gitse daha iyi olucakmış bakın 4 de shutladılar bugün :)

0|0
    0|0
  • Aynen ben de öyleydim dün sevinemedim.

0|0
    0|0
  • Ah Alex vah Alex.

0|1
    1|0
  • babam dün maç izlerken her gole "ALEX E GİRSİN" dedi

0|0
    0|0
  • bu konuda bile nasıl gizli oluyorsunuz anlamıyorum .s

neyse evet bence de çok garip oldu saçmalık

0|0
    0|0
  • guzelim adam gitti

0|0
    0|0
  • :/. Of anam of

0|0
    0|0
  • Ben bile sevinmedim Fb nin gol atmasına Alex olmadığı için.

Not Gsliym.

0|1
    2|1
  • hiç de garip falan değildi dün akşam. gayet de güzel oynadı takım, 4 gol de mis gibiydi. egosuna yenilmemeliydi alex, kendi tercihi.

0|1
    0|0
  • mevlana yasasydı aziz yıldırıma sen gelme derdi

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Siz duygusal düşünüyorsunuz, bu yüzden ikiye bölündük taraftar olarak.8 Yıl boyunca tek bir oyuncu üzerine kadro sistemi kurulması tamamen saçmalık, bu oyuncu ölümsüz mü ? Nereye kadar bu oyuncunun üstüne kurabilirsiniz sistemi ? Vakti geldi ve gitti olması gereken oldu, şimdi yeni transferler ve genç oyuncular rahatlıkla oynayabilecek.Dün ki maç zaten harikaydı, deplasmanda 7 yıldır yenemediğimiz Alman takımlarından birine 4 gol salladık son 5 dakika resmen Barcelona'yı izler gibiydim, bizimkiler pas yaptılar topu ortasahadan çıkarmadılar rakiple dalga geçtiler.Fenerbahçe dün ya ayrılık mesajı verecekti, yada birlik.Ve mükemmel bir galibiyet ile birlikte güzel bir birlik mesajı verildi.

0|0
    0|0
  • Alex eğer bu sezonda devam etseydi seneye kesin ayrılıyordu zaten yası gelmiş kaça.Ben koyu fenerliyim ama anlamıyorum bu alex aşkını yaw bende çok seviyorum büyük emeği geçti fenerbahçeye ama adam ölümsüz değil ki..Bu sezon kalsaydı bile her maçta ilk 11 de sahaya çıkmayacaktı bu bir,ikincisi artık Alex olmadan da fenerin oyun sistemini oturtması lazım.Eğer siz takımı bir futbolcunun üzerine kurarsanız basaramazsınız.Ben şahsen oynamaması taraftarıydım bu sezon çünkü artık birşeylerin değişmesi lazım Alex yaslandı artık anlayın bunu ! ...

0|0
    0|0
  • Alx kim yaaa Alexi bukadar yere göhe sigdiramadiniz.

Türk Futbolcularinada bukadar sahip ciksanizya

0|1
    0|0
  • Bence futbol'un bu seviyeye gelmesi çok garip. Millet Türkiye Suriye ilişkisi, pkk, doğalgaza ve elektriğe gelen zammı umursamayıp alex'i konuşuyor. Gündemi bu kadar meşgul edecek kadar büyümemeli bu sektör. Futboldan daha önemli şeyler yaşanıyor. Ana haber bülteninden uzun süre futbol konuşuluyor tv'lerde. Yapmayın etmeyin.

0|1
    0|0
  • Ya arkadaş önceden azizbahçeydi şimdi alexbahçe fenerbahçe yok uzun zamandır koyu bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi görmek istiyorum artık fenerbahçeden büyükmü bu iki adam

0|0
    0|0
  • hafta sonuna hiçbir şeyin kalmaz. takım gerçekten garip. diri görünüyor orta saha. fenerbahçenin de önde baskı yapabileceğini görüyoruz.

1|1
    0|0
    • hayır be kardeşim 2-1 nasıl öndeyiz bilmiyom ama kuyt kuyt diyolar ama bence olmuyo.. belkide üzülmemin en büyük sebebi alexin haketmediği şekilde gitmesi... belki kendi isteğiyle düzgün gitseydi üzülmezdim bukadar.. yoklugu fazlasıyla hissediliyor takımda alexin ayağına göre toplar var..

• alex mevzusunu kapatın artık. böyle taraftarlık olmaz. gidişi kimsenin içine sinmedi ancak alexte çok masum değildi. takım herkesi utandırdı.

• avira07 sana tamamen hak veriyorum +1 abartmasin kimse alex mevzusunu, tamam gitme sekline üzüldük ama Fenerbahce 1907 yilinda dogdu 2004 yilinda degil bunu akliniza sokun, ve her kim Fenerbahcenin attigi gole sirf alex olmadigi icin sevinemiyorsa, onun taraftarligindan süphe ederim!

• Ya bir futbolcunun gitmesi kalması çok büyük bir mesele olmamalı. Sonuçta takımdır daim olan. Hatta bana sorarsanız Alex olmazsa Fenerbahçe daha iyi olacaktır. Benim üzüldüğüm nokta bu kadar emeği geçen bir futbolcunun bu kadar kötü bir şekilde takımdan ayrılmış olması.

Sen de zaman geçtikçe unutursun Alex'i.

0|0
    0|0
  • Alex birgün gidecekti zaten. gitmesi iyi oldu bence. 50 yasina kadar alex mi olacakti yani. Bazen genc isimler öne cikmasi icin böyle büyük starlar gitmesi gerekiyor. :)

0|1
    0|0
  • benim arkadasda öyle diyodu :D

0|0
    0|1
  • alex olmadan önce de fenerbahçe vardı, şimdi de var. ben inanıyorum ki bir gün daha güçlü bir şekilde gelip bu takımın başına geçecek. onun zekasından teknik direktör olarak çok daha fazla faydalanacağız. bu gerçekleşecek. emin olabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Takma kafana, alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin kadrosu bence gayet iyi,ama teknik direktörü çok kötü bunun alexle alakası yok.çünkü geldiğinden beri alex üzerine kuruluydu tüm sistem..bienwenü müdür nedir onun gitmesi lazım fenerbahçe takımından,

0|0
    0|0
  • iyidir iyidir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yi tutmayı bırakmalısın ;) biz böyle taraftar istemiyoruz sen direk alex i tut sonuna da bahçe koy al sana alexbahçe

0|0
    0|0
    • alexli fenerbahçeyi tercih ederdim

• TS'liyim dün akşamki maçtn zerre kadar zevk almadım.

Zaten aykuta taktim Alex olayında sonra. Gözümde zerre kadar değeri kalmadı

0|0
    0|0
  • Artık Alex yok buna alışmak lazım. Doğrumu samet...

0|0
    0|0
  • alex sizde olurda, 8 yıl böyle gitmemeliydi bunu yaptılarya galibiyetleri sevindirmiyo eskisi gibi y... bi yönetimi olan bir kulübün taraftarıyız malesef:(

0|0
    0|0
  • yakında geçer ama aykut zibidisine tepkimiz geçmez bir leke olarak kalır fb tarihinde..

0|0
    0|1
  • önce alexbahçeli misin fenerbahçeli mi ona karar ver.Hangisi ise onun fanatiği ol.Öyle geçer

1|0
    0|0
  • Bu Alex gerçekten çok farklı bir futbolcu. Beşiktaşlı olduğum halde, gittiğine çok çok üzüldüm

0|0
    0|1
  • Fenerle-Bahçe ayrılmış hissini veriyor

0|1
    1|0
  • cunku yıllarca alexı göre göre alıstın göremeyınce bı garıp gelıyo

0|0
    0|0
  • Yenerek

0|0
    0|0
  • Alexsiz bir fenerbahce göğüsleri olmayan bir kadın gibidir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...