60 kilo kızım 80 kilo kızı nasıl kaldırırım?

60 kilo kızım 80 kilo bir kızı kaldırmam lazım 1 ay sonra o beni kaldırmayı denicek ben de onu. Kaldıramassam sevgilimin yanında rezil olucam ve 200 liram gidicek. Ne yapsam kaldırırım, spor yapsam olur mu bu? Mümkün mü? Lütfen yardım edin nasıl güçlenirim 1 ayda?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaparak kollarını güçlendirebilirsin ama 1 ayda biraz zor işte gene faydası olur da zor yani ayrıca sen 60 sın o 80 oda seni kaldırmayı deneyecek kilolar eşit değil ki haksızlık var neden kabul ettin :D kaldırmaktan kastın kalçasından tutup yukarı kaldırmak mı ne kadar kaldırmak bir sınır bir şey koymadınız mı :D

0|0
    0|0
    • kaldırıcam ayakları yerden tamamen kesilmiş olması yeterli.. bir de beni kaldıramaması için ne yapmalıyım

• Ne var onda ya :D o seni kesin kaldıracak söyliyim kaçarın yok senin de kaldırman lazım 1 ay boyunca dumbel varsa evde dumbella çalış hareketlerine bak internetten anca o şekilde şınav falan çek spor salonuna gidersen kesin kaldırırsın :d ama + paran daha gidecek :D

• kaldıramaması mümkün değil mi onn beni

Erkekler Ne Diyor 18

• 1|0
    0|0
  • krikoyla

0|0
    0|0
  • Belinden tutup sıkıca kavradıktan sonra (kemiklerini kıracak gibi sıkman gerekiyo)
    110 kg luk adamları kaldırmışlığım var..
    Sallamıyorum.. Bu arada 70 kg'yum..

0|0
    0|0
  • bu iddaya giren iki arkadaş iki i tane kuş bulun beyinlerinizi ona takın hangi kuş uömayı unutursa o en salak olanınızdır diğeri iddayı kazansın :) İDDAYA BAKKKKKKKKKKKK :)

0|1
    0|0
  • Hiç uğraşma kızın önünde eğil ve sağ omuzuna doğru al insanın en kuvvetli kaldırabildiği bölgedir omuz o yüzden 100 kilo bile kaldırırsn

0|0
    0|0
  • öyle deneme yapma sakatlanırsın

0|0
    0|0
  • Kaldıramazsın belin gider :D

0|0
    0|0
    • ya gitmemesi için ne yapmam lazım işte

• kaldıramazsın

0|0
    0|0
  • la napıyonuz siz akıllı olun azcık

0|0
    0|0
  • Hadi bismillah deyip kaldır :)
    Hergün düzenli günde 2 kere mesela şınav mekik ve yapabiliyosan barfiks çek 10ardan başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Malmısın kızım sen mekik cek bol bol birde su step tahtaları varya step yap atlayabilirsende ip atla burada mühim olan gögüs altından diz kapagına kadar olan kasların güclü olmasıdır

0|0
    0|0
  • Judo'da ki gibi bel ve bacaklarını kullan, sırtına vur kızı.

0|0
    0|0
  • ben 2 senedir spor yapıyorum bench prese 45 45 giriyorum 8li sette ölüyorum senin iş zor

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya parayı hazırla

0|0
    0|0
  • halter çalış

0|0
    0|0
    • kol çalışrsam mümkün bu dimi olur yani imkansız değil?

• yani kesin dambıl ve şınavda çeksen faydasını görürsün

• saoll

• Kriko verelim onunla kaldır olmaz mi: )

0|0
    0|0
  • Bol bol yemek ye

0|0
    0|0
  • Ust bacaktan tutup kaldir kalca kismindan daha rahat kaldirirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Mümkün olacağını sanmıyorum. Ne tuhaf iddialarınız varmış :)

0|0
    0|0
  • 45 kilo arkadaşım beni bildiğin kucağına alıp döndürüyor kas çalışıyor abartılacak derecede kası yok ama vücudu sıkı

0|0
    0|0
  • Bacaklarindan tutup kaldiricaksin iste 2 3 saniye tutarsin

0|0
    0|0
  • Guclu kaslarla tabiki ben yillardr spor yapiyorum squatta 95 kiloyu cok zor kaldiriyorum isin zor :)

0|0
    0|0
  • kızın tam kalçasının altından tek kolunla sar diğer elinlede kızın kolunu tutup kafanın arkasına al ve omzuna at

0|0
    0|0
  • sonra da vay efendim fizik tedavi ve rehabilitasyona neden rağbet artıyor

1|0
    0|0
  • amacınız ne anlayamadımm

1|0
    0|0
    • iddia ya girdik güç gösterisi yapıcaz

• Bence bunu yaparken bile sevgiline rezil olursun

0|0
    0|0
    • Yok haberi var izlemek istiyo

• Baskalarini kaldirarak dene bir ay icinde alisirsin kolaycada kaldirirsin kimi bulursan kaldir ama cok agirdan baslama yavas yavas agirlari kaldirmaya basla

• kaldiramazsin arkadasss cok zor o is

0|0
    0|0
  • Ahaha çok güldüm ya :D Allah yardımcın olsun :D

0|0
    0|0
  • Ergen misiniz? Buda neyin nesi?

1|0
    0|0
  • Güç gösterisini kasla değilde zekayla, davranış kalitesiyle gösterseniz diyorum.
    Hiç yakışırmı bir kıza böyle aptalca şeyler yapmak? Allah korusun belini sakatlarsın.
    Sevgilin böyle birşeye ragbet ediyorsa o da aptalın en önde gidenidir.
    Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çocuk gibi değil, yetişkin bir genç kız gibi davran canım.

1|0
    1|0
  • Belini incitirsin canım yapmayın böyle saçma sapan şeyler

1|0
    0|0
Yükleniyor...