Bisiklet Sporu hakkında bilmek istedikleriniz?

Süreler nasıl olmalı, Kalori yakımı nasıl gerçekleşir, Kaslara etkisi nedir, Vücut gelişiminde nasıl etki sağlar, Bisikletçiler kızlara seksi ve çekici gelirmi? Haydi bunları tartışalım.

• Bisikletçiler Çekicidir
    A seç
  • Bisikletçiler İticidir.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Çekiciler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• hafftada 3 kez 1 saatlik süre ile binilme karın ayak ve kalça kaslarını çalıştırır, aynı zamanda sürerken mutlulk hormonu salgılar kısacası bisiklet candır :)

0|0
    0|0
    • 1 saatlik süre bisiklet sporu için yetersizdir. Vücüt 1 saatten sonra kalori yakmaya başlar. Yani 1 saatlik süre vücudun metabolizma hızını arttırması için başlangıç süresidir. Tabi bunu kardiyo amaçlanan durumlar için kullanırız. Amatör kullanımlarda 1 gün idman 1 gun dınlenme şeklinde yapılırsa daha etkili kas ve yağ eritme sonucu alınabilir.

• Sorunun son cümlesinde "Haydi bunları tartışalım." ibaresi var farkettiysen canım kardeşim. Karşılıklı bildiklerimizi paylaşıp doğru bilgiye ulaşmaya çalışıyoruz. Sen bildiklerini soyledın ben bıldıklerımı soyledım.

• tam olarak dikkat etmemişim soruna kendini bir halt zanneden tiplerden sandım seni, k. bakma

• Çekici

0|0
    0|0
  • Bisikletçiler Çekicidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...