Yasak aşka inanır mısınız yaşadınız mı doğru buluyor musunuz arkadaşlar?

yasak aşka inanırmısınız yaşadınızmı doğru buluyormusunuz arkadaşlar

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• yasaktı, seviyorduk. en güzel aşk şarkıları biriktirip, yazısı en güzelimize yazdırıp illegal yollardan iletirdik alıcıya. ne öğretmen korkusu engel olurdu yol kesip aşk itiraflarına, ne veli korkusu. ne zaman ki kaş göz edip pastane köşelerinde iş bitirildi, anfilerde öpüşüldü, telefon melodisi ile odalar terk edildi; o gün sıradanlaştık. yasak aşk çoluk çocuğa karışalı sene oldu.

Not = yasak olan her şey güzeldir ama güzel olan her şey yasak değildir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• güzel ve doğru olan hiçbirşey yasak değildir.Aksine acı ve can sıkıcı zor olan herşey yasal olduğu için daha cazipmiş gibi geliyor.Mutlu bir hayat yaşamak varken yasak aşka karşıyım

0|0
    0|0
  • of offff

0|0
    0|0
  • Inaniyorum tabii, yasak ask, imkansiz ask, karsiliksiz ask bütün bunlara inanirim ama yasamak istemem. Ben yasak aski dogru bulmuyorum ama gönül bu, söz dinletemiyorsun.

0|0
    0|0
  • yaşadım, halada seviyorum, doğru bulup bulmamakla ne alakası var, insan aşık olunca aaa evliymiş hadi vazgeçeyim bundanmı diyecek, seviyor işte bi kere!

0|0
    0|2
  • Yasak ask adi üstünde. Nasil doğru bulayim.

0|1
    0|0
  • çekiciliği var sanki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Yasak aşk değil de yasak ilişki yaşadım, inanılmaz heyecanlıydı ama tabi yavaştan ruhunuzu kırıntı halince bırakıyorsunuz bastığınız her adımda arkadaşlar.Laneti de bu.

0|0
    0|0
  • yasak aşk ıyı değıl ama ben en çok gözlere ınanırım

0|0
    0|0
  • yasaklar tatlıdır nefis yasak olduğu için sever kesinikle var yaşanıyor ama kesinlikle karşıyım..

0|0
    0|1
  • aşk ı memnu da gördügüm kadarıyla yasak aşk ın sonu kötü oluyo :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...